In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۴ | کد خبر : 27995
 • Print Friendly

  با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران:

  آئین تودیع و معارفه مدیر کل جدید استاندارد مازندران برگزار شد

  در این مراسم مسعود جوادی که اصالتاً اهل سیستان و بلوچستان است به عنوان مدیرکل جدید استاندارد مازندران معرفی و از زحمات 10 ساله اعتماد مدیرکل سابق این نهاد که به درجه بازنشستگی نائل گردید قدردانی شد

  javadi-estandard5

   

   

   

  به گزارش شرق پرس با حضور مسئولین استانی و  پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران مسعود جوادی بعنوان مدیر کل جدید استاندارد مازندران معارفه شد و از زحمات اعتماد نیز قدردانی شد.

   

   

   

  نیره پیروز بخت روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل استاندارد مازندران افزود: امید است در رویکرد نوین استاندارد بتوانیم هرچه زودتر عقب ماندگی های چند سال اخیر را جبران کنیم و به عنوان بازوی علمی ، اجرایی و مشورتی در کنار دولت و مجموعه نظام و بخش خصوصی قرار گیریم.

   

  وی بر لزوم بکارگیری همه ظرفیت های این نهاد در حوزه های مختلف اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت : با کمک استاندارد می تواند خیلی از مشکلات اقتصادی در مراودات تجاری و بین المللی حل شود و حتی برخی از زیرساخت های جامعه بهتر فراهم می شود.

   

  وی با بیان این که این سازمان در چهار سال اخیر ارتقاء رتبه داشته است ، خاطرنشان کرد :این سازمان در طول چهار سال گذشته از رتبه ۳۲ رنکینگ ایزو به رتبه ۲۷ ارتقاء یافت.

   

  رییس سازمان ملی استاندارد ایران , مازندران را یکی از استان های مهم اقتصادی کشور ارزیابی کرد و گفت : مازندران یکی از استراتژی ترین مناطق کشور به لحاظ مولفه های مدنظر اقتصاد پویا و توسعه پایدار است.

   

  پیروزبخت تصریح کرد : یکی از مهمترین فعالیت های که در این حوزه پی گرفته می شود تجارت با کشورهای حوزه روسیه و آسیای میانه است که نقش این استان در همه ابعاد در این ارتباط سنگین تر نشان می دهد.

   

  در این آیین مسعود جوادی که اصالتاً اهل سیستان و بلوچستان است به عنوان مدیرکل جدید استاندارد مازندران معرفی و از زحمات ۱۰ ساله اعتماد مدیرکل سابق این نهاد که به درجه بازنشستگی نائل گردید قدردانی شد.

   

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “آئین تودیع و معارفه مدیر کل جدید استاندارد مازندران برگزار شد”
  1. خورشیدی گفت:

   جناب اقای مسعودجوادی تبریک وارزوی توفیق سرکارخانم نیره پیروزازحسن توجه شمابه مازندران ممنونیم مازندران یکی ازاستان های مهم اقتصادی کشورمیباشدوسرشارازمنابع انسانی ونیروهای کارامدوتوانمندیک نفردراین استان پیدانمی شدکه برمصدرمدیریت بگماریدوازیک استان دیگربیاوریدبه مذاق شماخوش نیامدندکه یک نفرنظرواعتمادشماروجلب کنندخوش انصاف استان مامهداستعدادوسرشارازانرژی وپتانسیل هست لطف کنیدازمازندران هم مدیرانتخاب کنیداگراجازه دادندمعرفی کنیدحق استان مابیشترازاین است سپاسگزار


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار