In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۲ | کد خبر : 38486
 • Print Friendly

  آبگوشت نذری در غرب مازندران ۳۰۳ نفر را مسموم کرد

  رئیس شبکه بهداشت و درمان چالوس،نگهداری آبگوشت در فضای غیربهداشتی را دلیل مسمومیت 303 نفر از عزاداران اعلام کرد.

   

   

  به گزارش شرق پرس حدیث گردکلی در گفتگو با  مهر درباره مسمومیت غذایی شماری از عزاداران چالوسی در مسجد امام سجاد (ع) منطقه شمال آباد گفت: غدایی که بین عزاداران توزیع شده بود سبب مسومیت شماری از آنان شده است.

   

  وی با اشاره به اینکه این حادثه شب پیش رخ‌داده بود اظهار داشت: آبگوشتی که بار گذاشته شد پس از طبخ از ساعت پنج‌تا ۹ شب در فضای غیربهداشتی نگهداری شد که احتمال می‌رود دچار آلودگی شده باشد.

   

  وی تصریح کرد: مقداری از این آبگوشت برای بررسی به آزمایشگاه استان ارسال‌شده است.

   

  وی عنوان کرد: در این حادثه که در مسجد امام سجاد (ع) شمال آباد رخ داده است، شماری از عزاداران به دلیل مسمومیت غذایی، علائم گوارشی و سردرد به مراکز درمانی مراجعه کردند.

   

  رئیس شبکه بهداشت و درمان چالوس، گرم بودن هوا و نگهداری کوبیده آبگوشت در فضای غیربهداشتی و بیرون یخچال را دلیل بروز مسمومیت بیان کرد و گفت: حدود ۱۳ نفر از مراجعان در بیمارستان های طالقانی، امام رضا و رازی بستری و مداوا و بقیه سرپایی درمان شدند.

   

  گرد کلی بابیان اینکه اقدامات بهداشتی و محیطی موردنیاز را انجام دادیم گفت: در کارگروه سلامت نیز نکات موردتوجه گفته‌شده است.

   

  محمدناصر زندی فرماندار چالوس که این حادثه در حوزه استحفاظی و تحت مدیریتش رخ‌داده است در پیگیری مهر از پاسخگویی به این رسانه خودداری کرد.

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار