In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۳ | کد خبر : 48737
 • Print Friendly

  آجیل تقلبی را می توان تشخیص داد

  مدیر غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به قابل تشخیص بودن آجیل تقلبی گفت: برخی از تنقلات و آجیل در بازار ممکن است دارای آلودگی‌های میکروبی و قارچی باشد

  آجیل تقلبی را می توان تشخیص داد

   

   

   

  شرق پرس: مدیر غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: وجود رنگ غیر مجاز در برخی از آجیل‌ها و خشکبار قابل تشخیص است.

   

   

  حسن مکرمی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مردم از مکان‌هایی که مطمئن هستند خرید شب عید خود را انجام دهند و چون بازار در مرحله گذر از فله فروشی و ارایه محصولات در قالب بسته‌بندی هستیم نباید انتظار داشته باشیم که در حال حاضر محصولات به صورت بسته بندی شده عرضه شود.

   

   

  وی با بیان اینکه برخی فروشندگان از رنگ‌ها و افزودنی‌های غیرمجاز استفاده می‌کنند، افزود: وجود رنگ غیر مجاز در برخی از آجیل‌ها و خشکبار به گونه‌ای است که اگر مقداری از آجیل را در دست بگیرید دستتان رنگی می‌شود.

   

   

  مدیر غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه برخی از تنقلات و آجیل در بازار ممکن است دارای آلودگی‌های میکروبی و قارچی باشد، تصریح کرد: مردم در خرید مواد غذایی بسته بندی شده نیز دقت کنند که پروانه ساخت داشته باشد.

   

   

  وی یادآور شد: مردم در خرید برخی از اقلامی که به صورت فله فروشی اجناس وارداتی عرضه می‌کنند دقت کنند تا اقلام دارای برچسب اصالت باشد.

   

   

   

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار