In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۸ | کد خبر : 57172
 • Print Friendly

  شب گذشته؛

  آغاز زندگی مشترک زوج نکایی در کنار مزار شهدای گمنام

  محسن بصیری اهل آمل و فاطمه بابایی اهل نکا زوجی که در کنار مزار شهدای گمنام نکا، زندگی مشترک خود را آغاز کردند و مهمترین خواسته خود را شفاعت شهدا دانستند.

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) زوج نکایی شب گذشته با برپائی مراسمی ، زندگی مشترک خود را در کنار مزار شهدای گمنام این شهرستان آغاز کردند.

  محسن بصیری اهل آمل و فاطمه بابایی اهل نکا زوج جوان در کنار مزار شهدا، زندگی مشترک خود را آغاز کردند و مهمترین آرزو و خواسته خود را شفاعت شهدا دانسته و اظهار امیدواری کردند که این معنویتی که در کنار شهدای گمنام وجود دارد، باعث با برکت شدن زندگی مشترک‌شان شود.

  محسن بصیری و فاطمه بابایی زوج جوانی هستند که با حضور در مزار ۲ شهید گمنام و خوشنام آرمیده در نکا و یک شهید شناسایی شده ، آغاز زندگی مشترکشان را به عطر و بوی شهادت و ایثار معطر کردند.

  آغاز زندگی مشترک زوج نکایی در کنار مزار شهدای گمنام

  محسن بصیری حضور در کنار مزار این شهدا و آغاز زندگی مشترک را موجب خیرات و مبرات فراوان برای خود و خانواده اش دانست و به ایرنا گفت : حضور در کنار مزار این دلاورمردان که جانشان را برای حفظ امنیت ما تقدیم کردند ، موجب برکت زندگی ماست که امیدواریم به برکت این شهدا، زندگی اهل بیتی و شهدایی داشته باشیم.

  فاطمه بابایی هم آرزوی خود را داشتن همسری مومن و در مسیر شهدا اعلام کرد و به ایرنا گفت: همواره آرزو داشتم که همسر آینده ام مرام شهدایی داشته باشد و اکنون به این آرزوی خود رسیدم و امیدوارم همین شهدا ، شفاعت کننده ما در زندگی و استمرار آن باشند.

  غبار رویی و عطر افشانی مزار شهدا توسط این زوج جوان ، قرائت آیات کلام الله مجید ، قرائت خطبه عقد از برنامه های جشن آغاز زندگی مشترک این ۲ زوج جوان بود.

  به گزارش ایرنا، مراسم شنبه شب چندمین مراسم جشن ازدواج زوج های جوان نکائی است که در کنار مزار شهدای گمنام برگزار می شود.

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار