In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۳ | کد خبر : 42380
 • Print Friendly

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرستان بهشهر خبر داد؛

  آموزش ۸۰ آتش نشان داوطلب در شرق مازندران

  حسین سراجی مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرستان بهشهر از آموزش 80 آتش نشان داوطلب در شرق مازندران و شهرستان بهشهر خبر داد.

   

   

  به گزارش شرق پرس حسین سراجی گفت : آتش نشان داوطلب به کسی گفته می شود که مکمل نیروی حرفه ای آتش نشانی بوده و بصورت افتخاری و پاره وقت جهت انجام فعالیت های ایمنی وآتش نشانی انتخاب می شود و به هنگام نیازدر حوادث وآتش سوزی های بزرگ ضمن کمک رسانی به مردم و نجات جان و مال آنها در قالب نیروی آتش نشانی انجام وظیفه می نمایند.

   

  سراجی افزود : در پی فراخوان جهت جذب آتش نشان داوطلب از سوی این سازمان تعداد ۸۰ داوطلب اعلام آمادگی کردند که در حال حاضر آموزش های مقدماتی آتش نشانی را می گذرانند .

   

  ATASHNESHAN9

   

  وی افزود : این آموزش ها شامل آشنایی با سازمان ، تئوری حریق ، امداد و نجات ، کمکهای اولیه ، شیلنگها و لوله های نواری (تئوری و عملی) ، ایمنی ابزار و لوازم خانگی ، ایمنی در برق ، خاموش کننده های دستی ، عملیات اطفاء حریق (تئوری و عملی) خواهند بود .

   

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرستان بهشهر در خصوص اهداف انتخاب آتش نشان داوطلب عنوان داشت : ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی عموم افراد جامعه در سطوح مختلف سنی مخصوصا جوانان و نوجوانان ،آشنایی افراد جامعه با وظایف و مسئولیتهای خطیر آتش نشانان ،آشنایی شر کت کنندگان با دوره های آموزش مقابله با حوادث مختلف و چگونگی انتخاب عکس العمل مناسب در برخورد با این حوادث ،ترویج فرهنگ ایمنی در سطح جامعه با توجه به اینکه مردم بهترین مبلغ می باشند، به حداقل رسانیدن خسارات جانی و مالی در حوادث مختلف از اهداف اصلی این طرح می باشد .

   

  وی اظهار داشت : طرح آموزش و بهره‌گیری از نیروهای داوطلب آتش‌نشان و امدادی از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم مدیریت سازمان آتش‌نشانی شهرستان بهشهر به شمار می‌رود. چرا که این نیروها آموزش دیده در مواقع لازم می‌توانند به عنوان مکمل امدادرسانی و نجات‌دهنده جان و مال مردم در حوادث گوناگون و نیز دستیابی به سطح بالاتر ایمنی شهری جایگاه و نقش ویژه‌ای داشته باشند .

  محمد رضا ضابط

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار