In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۵ | کد خبر : 27343
 • Print Friendly

  گمانه زنی ها از احتمال تغییرات گسترده در دولت:

  آیا روحانی دست به تغییرات بزرگ در کابینه دولت خواهد زد ؟

  در این روزها شایعه هایی از احتمال برکناری وزرای کشور, راه و شهرسازی, ورزش و جوانان و کار به گوش می رسد و همچنین رسانه ها از احتمال معرفی محمد فروزنده به جای عبدالرضا رحمانی فضلی٬ وزیر کشور خبر می دهند.

   

  rohani-dolat45

   

   

  به گزارش شرق پرس با توجه به تجربیاتی که در سالهای اخیر در زمینه سیاست داخلی کسب کرده ایم به این نتیجه رسیده ایم که همواره قبل از یک اتفاق و تغییر سیاسی از قبل خبرهایی  به بیرون درز می کند و شایعه هایی قبل از آن در سطح رسانه ها و جامعه به گوش می رسد. در این مواقع مقامهای مسئول ابتدا منکر این مسئله می شوند و تکذیب می کنند اما به مرور زمان همان اتفاقی که شایعه شده بود با کمی تغییر نسبت به گمانه زنی های اولیه اتفاق خواهد افتاد.
   
   
   
   
  در چند روز گذشته نیز از گوشه و کنار خبر از تغییر چند وزیر , استاندار و فرماندار در دولت روحانی به گوش می رسد اما دولتی ها یا تکذیب کردند و یا واکنشی نشان ندادند.
   
   
   
  اما اخیراً در این بین یک سایت از احتمال برکناری وزرای «کشور»٬ «راه و شهرسازی»٬ «ورزش و جوانان» و «کار» خبر داده است.
   
   
   
  سایت بصیرت در گزارشی که از تغییر و تحولات آتی کابینه حسن روحانی منتشر کرده از احتمال معرفی محمد فروزنده به جای عبدالرضا رحمانی فضلی٬ وزیر کشور از سوی رئیس دولت یازدهم به مجلس خبر داده است.
   
   
  آن‌طور که این سایت نوشته احتمال معرفی رحمانی فضلی به سمت معاونت پارلمانی ریاست جمهوری نیز وجود دارد.
   
   
   
  براساس این گزارش از مجید انصاری٬ معاون پارلمانی دولت به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های وزارت کشور نام برده می‌شود.
   
   
  این گزارش همچنین  از علی عبدالعلی‌زاده نیز به عنوان جایگزین احتمالی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی نام برده است و از کیومرث هاشمی، محسن مهرعلیزاده و محمد شریعتمداری نیز به عنوان جایگزین‌های احتمالی محمود گودرزی وزیر ورزش نام برده است.
   
   
  براساس گزارش این سایت جعفر توفیقی و علی عباسپور هم جایگزین‌های احتمالی علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی هستند و از مرتضی بانک هم به عنوان جایگزین احتمالی علی ربیعی وزیر کار نام برده شده است.
   
   
  این این سایت در ادامه از احتمال تغییر استانداران فارس ، اصفهان ، هرمزگان و ایلام خبر داده است.
   
   
  هفته گذشته نیز حسام‌الدین آشنا٬ مشاور فرهنگی حسن روحانی از احتمال برخی برکنار‌های‌ها و جابه‌جایی‌ها در کابینه یازدهم خبر داده بود.
   
   
  مقام‌های دولتی گفته‌اند اظهارات آقای آشنا شخصی بوده و قرار نیست تغییراتی در بدنه کاببینه صورت بگیرد.
   
   
  محمدباقر نوبخت٬ سخنگوی دولت یازدهم هم اعلام کرده حسن روحانی قصد دارد در کابینه خود تغییراتی اعمال کند.

   

   
   

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار