In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۸ | کد خبر : 40967
 • Print Friendly

  شایعاتی که رنگ واقعیت می گیرد!

  آیا مدیریت آموزش و پرورش مازندران تغییر خواهد کرد؟

  نام ابوالحسن پورشریعه یک بار دیگر پس از دو سال و بعد از تلاش ناکام برای تصدی مدیرکلی آموزش و پرورش مازندران بر سر زبانها افتاده است.هرچند خبر فوق در روزهای قبل نیز منتشر شده بود اما شنیده شده این اتفاق با تلاشهای انجام شده توسط وی نزدیک به تحقق است.

  آیا مدیریت آموزش و پرورش مازندران تغییر می کند؟

   

   

   

  به گزارش شرق پرس هرچند خبر فوق در روزهای قبل نیز منتشر شده بود اما گویی این اتفاق با تلاشهای انجام شده توسط جانشین احتمالی نزدیک به تحقق است.

   

   

  در روزهای گذشته زمزمه های تغییر در مدیریت اموزش و پرورش مازندران شنیده می شود که در صورت تحقق این تغییر میتوان آن را نوعی عقب گرد در انتصاب های انجام گرفته در ابتدای دولت دانست.

   

  نام ابوالحسن پورشریعه یک بار دیگر پس از دو سال و بعد از تلاش ناکام برای تصدی مدیرکلی آموزش و پرورش مازندران بر سر زبانها افتاده است، او از بدنه این دستگاه فرهنگی، فرزند ابوطالب متولد ۱۳۳۶ متولد کیاسر ساری است و کارشناسی ارشد در رشته الهیات دارد.

   

  پورشریعه به همراه دو نفر از دیگر کاندیداهای مورد ادعا برای تصدی سمت ارشد آموزش و پرورش مازندران تلاشهای زیادی را انجام داده بودند که در آن زمان بخت با سید علی قاسمی یار شد.

   

  هرچند خبر فوق در روزهای قبل نیز منتشر شده بود اما شنیده شده این اتفاق با تلاشهای انجام شده توسط وی نزدیک به تحقق است.

   

   

   

   

   

  تابناک

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “آیا مدیریت آموزش و پرورش مازندران تغییر خواهد کرد؟”
  1. محمد گفت:

   بیشترازهرزمانی نیازبه ثبات مدیریت میباشد.اقای قاسمی بسیارخوب کارمیکند.فقط باج نمیدهدبه پروبالش میپیچند.الکی شایعه وخبرسازی نکنید.این اقایون چه سابقه درخشانی داردکه اوضاع اموزش وپرورش متحول کند.بس کنیدزیرپای یکدیگرپوست خربزه نگذارید.اگرهنرش راداریدبه کمک همین مدیران بیاییدوگرنه میخواهیدچه بکنید.معجزه رخ نمیدهدودنبال کاریابی درعرصه مدیریت استان وشهرستان نباشید.وزیراموزش وپرورش گفتندبه اقای قاسمی محکم سرجایش باشد.ازدوستان اقای قاسمی است.


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار