In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۷ | کد خبر : 30374
 • Print Friendly

  آیا یک ایرانی عملیات انتحاری داعش را انجام داد؟

  داعش با انتشار دو عکس از عاملان انتحاری خود در حسکه سوریه که آن را «ولایت برکه» نامیده این افراد را «ابوقتاده الایرانی» و «ابوالبراء البرکة» معرفی کرده است.

  daesh-19556

   

   

   

  شرق پرس: داعش که طی ماه‌های اخیر شکست‌های سنگینی در جبهه‌های جنگ با نیروهای ارتش سوریه متحمل شده به جنگ روانی و تبلیغاتی با هدف تأثیرگذاری بر روحیه این نیروها روی آورده است.
   
   
   
   ابنا نوشت: دو عضو انتحاری گروه تروریستی داعش روز گذشته به یک مجتمع امنیتی در شهر حسکه واقع در شمال شرقی سوریه حمله کردند.
   
   
   
  گروه تکفیری داعش با انتشار دو عکس از عاملان انتحاری خود در حسکه که آن را «ولایت برکه» نامیده آنان را «ابوقتاده الایرانی» و «ابوالبراء البرکه» معرفی کرده است.
   
   
   
   
  یکی از این دو عامل انتحاری با نام مستعار ابوقتاده الایرانی از سوی این گروه تروریستی معرفی شده که داعش تاکید دارد وی ایرانی است.
   
   
   
  این برای نخستین بار است که گروه تروریستی داعش از یک ایرانی به عنوان عضو خود و عامل انتحاری نام برده است هرچند که این فرد در تصویر منتشر شده چهره خود را پوشانده و نام واقعی وی نیز منتشر نشده است.

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار