In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۰ | کد خبر : 37184
 • Print Friendly

  آیت الله مکارم شیرازی: تردید در اجرای برجام به کشور ضرر می رساند

  آیت الله مکارم شیرازی در پیام خود آورده است: در این ایام، نامه های زیادی از سوی مردم به دفتر ما می رسد و تلفن های زیادی داریم که می گویند به نمایندگان مجلس توصیه کنید مساله برجام را بیش از این معطل نکنند، آن را تمام کنند.

  makarem-1654

   

   

  به گزارش شرق پرس  آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور پیامی در توصیه به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی برجام، با بیان اینکه خدا نکند مصالح عمومی کشور فدای منافع جناحی شود، گفت: مطلعین می گویند هر روز که با شک و تردید سپری می شود مبالغ هنگفتی ضرر به کشور وارد می شود.

   

   

   

  در این ایام، نامه های زیادی از سوی مردم به دفتر ما می رسد و تلفن های زیادی داریم که می گویند به نمایندگان مجلس توصیه کنید مساله برجام را بیش از این معطل نکنند، آن را تمام کنند.

  آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: مردم بسیار نگرانند، سزاوار است این عزیزان در فکر برنامه های مهم بعدی باشند، ممکن است در برجام بعضی نقاط ضعف باشد که جمعی از عزیزان نسبت به آن نگرانند، باید به فکر تدبیر و تفسیر صحیح آن باشند.

   

  وی در این پیام آورده است: اینجانب علاوه بر تایید درخواست های آن ها اضافه می کنم، کشور ما یک جزیره امن و امان است که در وسط یک دریای طوفانی واقع شده است، تمام اطراف ما را طوفان های نا امنی فرا گرفته، کاری نکنیم که با اختلافات داخلی این جزیره امن را نا امن کنیم، ببینیم در سوریه و عراق و یمن و حتی در افغانستان چه می گذرد.

   

  این مرجع تقلید در این پیام بیان کرده است: ما مشکلات اقتصادی فراوان و مشکلات سیاسی و فرهنگی زیادی داریم که اگر به آن نپردازیم و با همدلی بیشتر بر این مشکلات پیروز نشویم آینده نگران کننده است.

   

  آیت الله مکارم شیرازی در پایان این پیام آورده است: من برای موفقیت و سربلندی همه شما در حل مشکلات مردم و کشور از صمیم دل دعا می کنم.

   

  توافق جامع و نهایی هسته ای وین با عنوان شناخته شده و رسمی برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام در راستای توافق جامع بر سر مذاکرات هسته ای ایران و بدنبال تفاهم هسته ای لوزان، در سه شنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۴(۱۴ ژوئیه ۲۰۱۵) در وین اتریش بین ایران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۵(شامل چین، فرانسه، روسیه، پادشاهی متحد بریتانیا، ایالات متحده و آلمان) منعقد شد.

   

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار