In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۵ | کد خبر : 40455
 • Print Friendly

  درخواست امام جمعه بهشهر؛

  اتاق فکر توسعه شرق مازندران در بهشهر تشکیل شود

  حجت الاسلام جباری امام جمعه بهشهر در مراسم تودیع و معارفه فرمانداری با اشاره بر تقویت نگاه مدیران به توسعه مناطق افزود: اتاق فکر توسعه شرق مازندران در بهشهر تشکیل شود.

  jabari-emamjome41

   

   

  به گزارش شرق پرس حجت الاسلام سید عربعلی جباری امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر اظهار داشت: امام خمینی (ره) در صحنه‌های مختلف زندگی شجاعت، استقامت داشته و اقتدار را بر اساس سه مؤلفه باور به خدا، باور مردم و باور به خود در عرصه سیاسی اجرایی کردند.

   

   

  وی با اشاره به شهادت  حضرت رقیه (س) گفت: امروز همه ما باید از قیام عاشورا  درس شجاعت، ایثار و وفاداری به  ولی فقیه را بیاموزیم.

   

   

  جباری گفت: باید امانتدار مقام که به ما سپرده شده است باشیم و در کار خود صداقت و راستگویی را فراموش نکنیم.

   

   

  وی تصریح کرد: مردم ایران از سال ۴۲ تاکنون پا به پای اسلام و انقلاب آمدند و خون‌های بسیاری جهت حفظ و اقتدار نظام ریخته شد تا نظام جمهوری اسلامی ایران پایدار بماند و اکنون باید حرمت خون  شهدا را ارج نهیم و راه  آنان را ادامه  دهیم.

   

   

  وی گفت: تیم  مذاکره  کنندگان ما دنیا را شرمنده کردند و دنیا نیز مبهوت میدان مذاکره  شد و امروز اقتدار نظام  جمهوری اسلامی ایران تا آنجاست که هرجا ایران قدم نگذارد قدرت های بزرگ اظهار ضعف و ناتوانی می‌کنند.

   

   

  جباری افزود: بنده و تمام مسئولان، اختلافات را نمی‌پسندیم بلکه به دنبال تعامل هستیم که باید در همه  دستگاه‌ها آن را اجرایی کنیم.

   

   

  امام جمعه بهشهر گفت: باید مسئولان ما تابع نظام باشند و همه مردم باید به مسئولان و پرچمداران  نظام  اعتماد کرده و از آنها حمایت کنیم.

   

   

  وی به تشکیل اتاق فکر شرق مازندران در فرمانداری بهشهر تاکید کرد و گفت: کارها و امورات مردم باید بدون  هرگونه تنش و اختلافی انجام شود.

   

   

   

  تسنیم

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار