In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۶ | کد خبر : 26027
 • Print Friendly

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندرود خبر داد:

  اجرای حکم قلع و قمع تغییر کاربری غیر مجاز در میاندورود

  سید شبر موسوی از اجرای احکام 2 مورد قلع و قمع تغییر کاربری غیر مجاز در زمین های کشاورزی و باغی شهرستان میاندورود خبر داد.

  تخریب دو واحد مسکونی در میانکاله

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از سازمان جهاد کشاروزی مازندران, مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندرود از اجرای احکام ۲ مورد قلع و قمع تغییر کاربری غیر مجاز در زمین های کشاورزی و باغی در این شهرستان خبر داد.

   

   

  سید شبر موسوی طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: به منظور حفظ و صیانت از عرصه های کشاورزی و تامین امنیت غذایی، پس از پیگیری های لازم و صدور حکم قطعی محکومیت به جزای نقدی و قلع و قمع ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های کشاورزی و باغی با حضور دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی و جهادکشاورزی میاندرود ۲ فقره حکم قلع و قمع ساخت و ساز غیر مجاز (ویلا) به مساحت اعیانی ۳۷۰ متر مربع در زمین های کشاورزی روستای کیاپی از توابع بخش مرکزی شهرستان میاندرود به مرحله اجرا در آمد.

   

  او تصریح نمود: در طی این اجرای احکام از کلیه مالکین زمین های کشاورزی و باغی در خواست گردید که پیش از هرگونه اقدامی در جهت تغییرکاربری زمین های کشاورزی، جهت اخذ مشاوره و مجوزهای قانونی لازم به این مدیریت و مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها مراجعه نمایند.

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار