In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۵ | کد خبر : 68022
 • Print Friendly

  ادعای منابع تکفیری : البغدادی زنده است

  منابع نزدیک به جریان‌های افراطی تکفیری‌ اعلام کردند که رهبران داعش و در رأس آنها ابوبکر بغدادی شهر رقه سوریه و شهر موصل عراق را از دو ماه پیش ترک کرده‌ و با خانواده‌هایشان به مناطق امن رفته‌اند...

  ادعای منابع تکفیری : البغدادی زنده است

   

  منابع تکفیری‌ به روزنامه القدس العربی اعلام کردند که ابوبکر بغدادی زنده است و در مکان امنی است.  به نقل از این روزنامه فرامنطقه‌ای، منابع آگاه به پرونده “داعش” در سوریه و عراق تأکید کردند، ابوبکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش زنده بوده و در سلامت کامل و در یکی از مناطق امن خارج از موصل است. 


  این منابع اخبار منتشره درباره مرگ بغدادی در موصل را منتفی دانستند.

   

  منابع نزدیک به جریان‌های افراطی تکفیری‌ به این روزنامه اعلام کردند که رهبران داعش و در رأس آنها ابوبکر بغدادی مناطق پر آشوب شهر رقه واقع در سوریه و شهر موصل عراق را از بیش از دو ماه پیش ترک کرده‌ و با خانواده‌هایشان به مناطق امن رفته‌اند.

  در واکنش غافلگیرانه از سوی داعش ـ که قبلا در قبال مرگ بغدادی سکوت می‌کرد ـ بیانیه کوتاهی در مناطق مختلف شهر تلعفر واقع در غرب موصل منتشر شد که در آن هشدار داد، هر که درباره مرگ ابوبکر بغدادی صحبت کند،‌ ۵۰ ضربه شلاق می‌خورد.

  این در حالی است که پیش از آن ابوقتیبه یکی از نزدیکان بغدادی در خطبه‌های نماز جمعه صراحتا به مرگ بغدادی اشاره کرده بود که جنجال گسترده‌ای به پا کرد.
   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار