In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۴ | کد خبر : 35457
 • Print Friendly

  اردوغان: از ایران و روسیه خواستم از بشار اسد حمایت نکنند تا ۲۴ ساعته سرنگون شود!

  رئیس جمهور ترکیه در مصاحیه با سی ان ان گفت: "چرا ایران و روسیه خود را مدیون بشار اسد می دانند ؟ در حالی که ما با کشوری روبه رو هستیم که از هم پاشیده و ملت آن نابود شدند . بارها از آنان خواستم دست از حمایت های خود بردارند."

  ardoghan547

   
  شرق پرس: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در مصاحبه با شبکه سی ان ان آمریکا در مورد حمایت کشورهای ایران و روسیه از دولت سوریه گفت: “بارها در مورد این مساله با دوستان مان سخن گفتم، کارهایی وجود دارد که روسیه باید آنها را انجام دهد، کارهایی نیز وجود دارد که ایران باید آن ها را انجام دهد، در حالی که هر دوی آنها از دولت سوریه حمایت می کنند.”

   

   
  رئیس جمهور ترکیه افزود:” باید بگویم من ناراحت هستم که این دو با سلاح و پول از دولت سوریه حمایت می کنند، همچنین تلاش می کنند از شر شورشی ها خلاص شوند اما آیا داعش در حال حاضر با دولت سوریه همدست نیست؟ “

   

   
  اردوغان افزود: “چرا ایران و روسیه خود را مدیون بشار اسد می دانند ؟ در حالی که ما با کشوری روبه رو هستیم که از هم پاشیده و ملت آن نابود شدند . بارها از آنان خواستم دست از حمایت های خود بردارند.”

   

   
  به گزارش عصرایران اردوغان در پایان تاکید کرد: “بارها در مورد این مساله و عدم امکان ادامه حمایت های شان از حکومت بشار اسد سخن گفتم. از آنان خواستم دست از حمایت از وی بردارند تا بشار اسد در ظرف ۲۴ ساعت سرنگون شود.”

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار