In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۴ | کد خبر : 59177
 • Print Friendly, PDF & Email

  همه فعالیتهای خیرخواهانه یک زن نکایی؛

  از آموزش رایگان قرآن و خیاطی تا تهیه جهزیه برای نیازمندان + تصاویر

  یکی دیگر از شاگردان خانم ذبیحی می گوید: در قبال آموزشی که در اینجا می بینیم هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنیم و خواندن قرآن زندگی ما را متحول کرده است.

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) خانم ذبیحی، اهل شهرستان نکا ۲۲ سال گذشته در کلاس های نهضت سوادآموزی خواندن و نوشتن را یاد گرفت و دو سال پس از آن توانست خواندن قرآن را هم یاد بگیرد.

   

  این خانم گفت: برای اینکه زکات علمم را پرداخت کنم تصمیم گرفتم به صورت رایگان قرآن را به دیگران آموزش دهم.

   

  خانم ذبیحی افزود: در این ۲۰ سالی که آموزش قرآن را شروع کردم، تاکنون به حدود ۵۰۰ نفر قرآن آموزش دادم و قصد دارم این آموزش ها را همچنان ادامه دهم.

   

  این خانم اکنون به ۲۰ نفر از افرادی که حتی سواد خواندن و نوشتن نداشتند، در منزلش قرآن آموزش می دهد تا به گفته خودش زکات علمش را اینگونه پرداخت کند.

   

  از آموزش رایگان قرآن و خیاطی تا تهیه جهزیه برای نیازمندان + تصاویر 

   

  یکی از افرادی که برای آموزش قرآن به منزل خانم ذبیحی می آید ، می گوید: سواد خواندن و نوشتن نداشته و دو سال است که توسط این خانم به وسیله آموزش حروف الفبا با نقاشی قرآن را به راحتی می خواند.

   

  افرادی که در حال حاضر رای یادگیری قرآن به خانه این خانم می آیند ۴۰ تا ۶۵ سال هستند.

   

  یکی از مسن ترین افرادی که به این کلاس قرآنی می آید، گفت: فکرش را هم نمی کردم که در سن ۶۵ سالگی بتوانم به این خوبی قرآن را بخوانم.

   

  از آموزش رایگان قرآن و خیاطی تا تهیه جهزیه برای نیازمندان + تصاویر

   

  یکی دیگر از شاگردان این خانم می گوید: در قبال آموزشی که در اینجا می بینیم هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنیم و خواندن قرآن زندگی ما را متحول کرده است.

   

  خانم ذبیحی اتاق دیگر خانه اش را کلاش آموزش خیاطی کرده است و به صورت رایگان به افراد آموزش می دهد.

   

  یکی از هنرجویان او می گوید: این خانم خیاطی را به صورت رایگان به ما آموزش می دهد و من به طور کامل دوختن لباس ها را یاد گرفتم.

   

  از آموزش رایگان قرآن و خیاطی تا تهیه جهزیه برای نیازمندان + تصاویر

   

  یکی دیگر از هنرجویان که دو سال است برای آموزش به اینجا می آید، گفت: به طور کامل خیاطی را یاد گرفتم و به زودی قصد دارم برای خودم مغازه خیاطی تشکیل دهم.

   

  خانم ذبیحی علاوه بر آموزش رایگان قرآن و خیاطی در منزلش، در تهیه جهیزیه برای نیازمندان و پرداخت کمک هزینه درمان برخی بیماران با کمک افرادی که در کلاس قرآن شرکت میکنند، مشارکت دارد.

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار