In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۵ | کد خبر : 44542
 • Print Friendly

  شیث رضایی

  از روزهای بد فوتبال تا انتشار آلبوم موسیقی

  شیث رضایی فوتبالیست اهل ساری هرچه قدر که در فوتبال خوب پیشرفت کرد و موفق بود اما به عقیده خیلی ها در مدیریت حاشیه ها زیاد موفق نبود. و اکنون شنیده می شود با ارائه یک آلبوم موسیقی سعی دارد دوباره به روزهای اوج خود بازگردد.

  شیث رضایی آلبوم

   

   

   

  شرق پرس: شیث رضایی دفاع کنار پرسپولیس پسر جوانی که پله های موفقیت را به سرعت طی کرد و بعد از آن در مسیر قرار گرفت که نتوانست فوتبالش را آن طور که توانش را داشت ادامه دهد و رفته رفته از چشم ها افتاد.
   
   
   
  فوتبالیست ساروی، پسر مغرور و با اعتماد به نفس بالایی که در تمام رده های ملی لباس آن را پوشیده و گلزنی کرده است و این بار می خواهد از طریق بازار موسیقی توجهات و شهرت را برای خود به ارمغان بیاورد به نظر شما آیا موفق می شود؟

   
   
   گفت و گویی خواندنی شفاف با شیث رضایی را در زیر می توانید بخوانید:
   
   

   چرا اتفاقی که برای شیث رضایی و محمد نصرتی افتاد، بیشتر برای شیث حاشیه ساز شد؟

   

  دلیل اصلی این موضوع اسم است ، اسم من بیشتر از محمد نصرتی به حواشی و اتفاقات بد نزدیک بود تا محمد!

   

  شیث رضایی و علی دایی دو بازیکنی بودند که هر دو در سطح بین الملل مشهور شدند علی دایی به دلیل بازی در اروپا و بحث فنی و شیث رضایی به خاطر اتفاقاتی که در گیلان برایش افتاد و حتی فاکس نیوز برای او گزارش نوشت ، کجای مسیر را اشتباه رفتی که اسیر چنین اتفاقاتی شدی؟

   

  من یک پسری بودم که از شهرستان آمده بودم و باید این را بپذیریم که برای بزرگ شدن باید آدم های بزرگ نیز در کنارت باشند و مشورت دهند که شاید من آن آدم ها را نداشتم! 

   

  حاشیه جزو عواملی است که برای موفقیت در فوتبال الزامیست؟

   

  ببینید اگر کسانی بودند که من را مدیریت می کردند شاید خیلی از اتفاق ها برای من نمی افتاد، من در فوتبال خیلی زود رشد کردم و در سن کم به کاپیتانی پرسپولیس رسیدم و در آن ایام جز پرسپولیس به هیچ چیز دیگری فکر نمی کردم و اصلا چیزی غیر از پرسپولیس نمی دیدم کافی بود دو شب قبل از بازی یک بازیکن تیم حریف مصاحبه می کرد و کری می خواند من منتظر بودم تا در زمین جواب حرف او را به نوعی بدهم و نمی توانستم ببینم کسی برای تیمم بد میخواهد.

   

  امروز اگر برانکو تو را بخواهد مبلغ قرار دادت چقدر است؟

   

  من با آقای انصاری فرد سه سال سفید بستم. اصلا پول برای من ملاک نیست.

   

  اگر صبا باتری و علی دایی تو را بخواهند می روی؟

   

  نه، ما نمی توانیم باهم کار کنیم تفکراتمان به هم نمی خورد 

   

  شنیده شده که توجه رسانه ها و مردم به شیث رضایی نسبت به علی دایی در یک دوره زمانی بسیار بیشتر بوده و این مسئله موجب ناراحتی دایی هم شده است؟

   

  یک بازی صبا باتری و پرسپولیس بود که من سه تا بازی قبل از آن مصدوم بودم و تیم می باخت! آقای دایی به عنوان نفر اول وارد زمین شد و مورد تشویق قرار گرفت، وقتی من پشت ایشان وارد زمین شدم اتفاق جالب تری افتاد که من به شکل عجیبی مورد استقبال تماشاگران و عکاسان و خبرنگاران قرار گرفتم که همین موضوع موجب ناراحتی دایی از من شد، من هوادارانی دارم که اسم مرا روی پسرشان گذاشتند و حتی اسم شیث را روی بدنشان خالکوبی کردند.

   

  این موضوعی که گفتی بیانگر این است که علی دایی هم مانند امیر قلعه نویی نمی تواند محبوب تر از خود را در تیم تحمل کند؟

   

  علی دایی تاج سر است و من نمی توانم در این مورد نظری بدهم.

   

  حکم دادستانی برای ماجرای گیلان شلاغ بود، آخر شلاق هایت را خوردی؟

   

  نه، اصلا همچین چیزی صحت ندارد، حکم من دو میلیون تومان جریمه بود که پرداختم ، من پسر پرویی هستم و به خاطر همین پرویی دشمن زیاد دارم.

   

  شهرت را دوست داری؟

   
   
  بله ، هیچ کس نیست که بگوید من شهرت را دوست ندارم، من می دیدم که همیشه فرد گلزن و افرادی که جلو بازی می کنند نزدم مردم محبوب هستند برای اینکه یک مدافع محبوب شود باید کار خاص کند مثلا در شش قدم با سینه یا زانو پاس دهد ریسک کند تا خاص شود و در ذهن مردم ماندگار شود . اگر پانزده سال هم دفاع بازی کنی مطرح نمی شوی!
   

  ماجرای هواپیما و حواشی پیرامون آن چه بود؟

   

  فضای فان و شادی بین بچه ها بود که من خواستم جذابیت این لذت را بیشتر کنم که دست به این کار زدم و بعد از رسیدن به فرودگاه به حراست منتقل شدم ، و خبر آن از طریق بچه های تیم به بیرون درز کرد و حاشیه سازی هایی به وجود آمد.

   
   

  پس اینکه می گویند تیم جاسوس دارد واقعیت دارد؟

   

  بله برخی بازیکنان برای اینکه در مطبوعات خود شیرینی کنند اخبار تیم را بیرون می برند و این مسئله در همه تیم ها وجود دارد.

   

  چرا با وجود اینکه از لحاظ فنی و تکنیکی بازیکن قابل قبولی بودی هیچ وقت به آن صورت در تیم ملی دیده نمی شدی؟

   

  در زمان اوج من علی دایی و افشین قطبی مربی تیم ملی بودند که زیاد دل خوشی از من نداشتند البته من در صباباتری در جام باشگاه های آسیا به قدری خوب کار کرده بودم که علی دایی برای بازی با عربستان مرا به تیم ملی دعوت کرد.

   

  چه شد که وارد بازار موسیقی شدی؟

   
  ابتدا با رضا عنایتی صحبت کردم و بعد از مشورت  با  او در جمعی که عده ای از خواننده های پاپ کشور بودند تست دادم و بعد از اینکه نظر آن ها را در مورد جنس صدای خودم دانستم وارد موسیقی شدم و بدانید که موسیقی سلیقه ای است ، رضا عنایتی برای دلش خواند و به من گفت کسی که توانایی دارد بهتر است ورود کند و بر عکس! آدمی مرا وارد دنیای موسیقی کرد که نوع بیان و  صداقت او موجب شد من احساس خوبی از ورود به این جریان داشته باشم و او کسی نبود جز رضا شیری!
   

  من دوست داشتم مجاز و از طریق قوانین جمهوری اسلامی وارد شوم و بعد از پخش سه ترک به صورت تک آهنگ یک آلبوم روانه بازار کنم و بعد از آن بتوانم به کمک موسیقی  در تهران و شهرستان ها با هواداران پرسپولیس ارتباط برقرار کنم.

   

  خیلی از هنرمندان و فوتبالیست ها مثل مهرداد میناوند وارد عرصه موسیقی شدند اما نتوانستند در این بازار بمانند؟

   

  با یک تیم کامل این موضوع را آسیب شناسی کردیم که چگونه ورود پیدا کنیم و شرط موفقیت مان در چیست، خیلی از هنرمند ها به بازار موسیقی ورود پیدا کردند اما نتوانستند رقابت کنند و از دور کنار رفتند، اما من به همراه تیم موسیقی دان و جامعه شناسم با مطالعه و علم کافی روی این موضوع به این بازار ورد پیدا کردیم.

   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “از روزهای بد فوتبال تا انتشار آلبوم موسیقی”
  1. ناشناس گفت:

   این مصاحبه ویدئوییه و اصلش تو تی وی پلاس هست. به دوستان توصیه می کنم حتما این مصاحبه سه قسمتی رو ببینند.


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار