In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۳ | کد خبر : 26347
 • Print Friendly

  فرماندار اعلام کرد:

  از ۲۰۰ معلم نمونه شهرستان ساری تکریم و تقدیر می شود

  فرماندار شهرستان ساری با اشاره به اینکه از 200 معلم نمونه شهرستان تکریم و تقدیر خواهد شد ،گفت : امسال مسئولین شهری ادارات و دستگاه ها شهرستان ساری همدل و همزبان با فرمانداری همایش تجلیل از معلمان را با حضور مسئولین ارشد استانی و نماینده ولی فقیه برگزار مینمایند .

  vahedi-farmandari9

   

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی شهرستان ساری،جواد واحدی  نماینده عالی دولت در مرکز استان باگرامیداشت مقام معلم  اظهار نمود : سالروز شهادت دانشمند و اسوه بی بدیل ،استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری فرصتی فراهم شد تا در راستای منزلت معلم و تکریم تعلیم و تربیت این روز نامی ماندگار شود.

   

   

  فرماندار شهرستان ساری با اعلام اینکه زیر بنای توسعه هر کشور در توسعه فرهنگی آن اتفاق می افتد ،یادآورشد : شهرستان ساری با سابقه دیرینه فرهنگی و علوی همواره مهد علما و بزرگان علم و ادب و هنر و تاریخ بوده است و شهر ی باشاخصه های دینی ،فرهنگی و تاریخی مطرح است .

   

   

  رییس شورای آموزش وپرورش شهرستان ساری با بیان اینکه معلمان با سرلوحه قراردادن فرمان مقام معظم رهبری نقش اساسی و تاثیر گذار دربستر سازی فرهنگ همراهی و همدلی در مسیر توسعه داشته باشند  .

   

   

  واحدی معلم را مظهر محبت و ایفاگر نقش مهم در توسعه و پیشرفت  جامعه خواند و ابراز نمود : پیشرفت یک جامعه با نظام آموزشی و تربیتی موفق شکل میگیرد .

   

   

  مسئول ارشد شهرستان ساری با تاکید بر اینکه کشورها در جهت ارتقای فرهنگی ،اقتصادی ،اجتماعی ،و… در نظام آموزشی سرمایه گذاری می نمایند ،خاطر نشان کرد : با توجه بر اینکه توسعه سرمایه اجتماعی اصل ترین و مهمترین رکن توسعه جامعه مطرح شده است لذا مهترین جایگاه  سرمایه گذاری ،نظام آموزشی و تربیتی است .

   

   

  واحدی تصریح نمود : انضباط ،مسئولیت پذیری ،وقت شناسی،وطن پرستی ،مهارت و دانش اند.زی و…سرمایه های تخصصی یک کشور است و این تنها در نظام آموزشی بدست  می آید .

   

   

  فرماندار مرکز استان با تاکید بر اینکه تعلیم  تربیت موفق مبتنی بر اصول و قواعد ایرانی –اسلامی  کسب خواهد شد ،بیان داشت : ایثار و از خود گذشتگی ،محبت و مهربانی ،انتقال دانش و مهارت از فرهنگ ایرانی اسلامی حاصل میگردد که در اسوه های بی نظیر ،معلمان ما وجود دارد .

   

   

  جواد واحدی  با اشاره به کمرنگ شدن عشق و علاقه به آموختن ،گفت : معلمان تلاش کنند تا انگیزه و عشق در دل دانش آموزان بیدار گردد .

   

   

  وی افزود : معلمان در حال حاضر علاوه بر کسب مهارت علم و دانش ،باید روانشناسان ماهری باشند تا در ارتباط با دانش آموزان دچار مشکل نگردند .

   

   

  فرماندار شهرستان ساری با اشاره به اینکه  از ۲۰۰ معلم نمونه شهرستان تکریم  و تقدیر خواهد شد ،گفت : امسال مسئولین شهری ادارات و دستگاه ها  شهرستان ساری همدل و همزبان  با فرمانداری همایش تجلیل از معلمان را با حضور مسئولین ارشد استانی و نماینده ولی فقیه برگزار مینمایند .

   

   

  رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان ساری توضیح داد:نظام آموزشی و تربیتی شهرستان ساری  با ۴۹۴ مدرسه دولتی و غیردولتی ،اعم از شهری روستایی با ۳ هزار و ۱۸۳ کلاس ، تعلیم و تربیت ۷۲ هزار و ۲۶۰  دانش آموز  را برعهده دارد .

   

   

  فرماندار شهرستان ساری با اشاره به اینکه اموزش و پرورش شهرستان ساری ۶ هزار و ۶۰۹ کارکند و پرسنل دارد ،اعلام داشت : فرزندان ساروی از دانش و محبت ۴ هزار و ۱۹۳ معلم بهره مند هستند .

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار