In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ - ۸:۲۱ | کد خبر : 31711
 • Print Friendly

  عضو شورای شهر ساری:

  استانداری مازندران برنامه‌ای برای توسعه استان فراهم نکرد

  مدینه با بیان اینکه کلید حل مشکلات مازندران روی میز تک‌ تک مدیران و مسئولان این استان است، گفت: استانداری مازندران برنامه‌ای برای توسعه استان و آن چیزی که سهم مردم مازندران است را فراهم نکرد.

  madine-shoraye sari5

   

   

  به گزارش شرق پرس سید مسعود مدینه شامگاه یکشنبه در نخستین مجمع مشورتی اعضای کمیسیون‌های فرهنگی شوراهای اسلامی استان مازندران که به میزبانی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: پنجره‌های شورای شهر ساری دو جداره است و صدای ما به بیرون نمی‎رسد.

   

   

  وی با اشاره به اینکه از ۱۰ مورد مراجعه‌های مردمی به دفاتر شوراهای شهر، ۹ مورد به اشتغال ختم می‎شود، افزود: تعطیلی پروژه‌های بزرگ در استان، نداشتن هیچ نامی در صنعت توریست، بی‌حجابی و بدحجابی، افزایش طلاق و هزاران مسائل فرهنگی از مواردی است که باید با تدبیر مسئولان حل شود اما در این زمینه اراده‌ای وجود ندارد.

   

   

  عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه روی سخنم در این بخش با استاندار مازندران به عنوان شخص نخست استان است که چرا هنوز پای رئیس‌جمهور به مازندران با وجود زحمات و آرای زیادی که مردم مازندران به وی دادند باز نشده است، اضافه کرد: در این استان در دولت تدبیر و امید به جز افتتاح پروژه پرورش ماهی، چه پروژه بزرگی افتتاح شده است که شایسته مردم مازندران باشد.

   

   

  وی با اشاره به اینکه از صنعت توریست به جز دپوی زباله چیز دیگری عاید استان نمی‎شود، خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگی نیز هشت سال دفاع مقدس را داشتیم اما احداث پارک موزه دفاع مقدس ۱۲ سال به درازا کشیده است.

   

   

  مدینه با بیان اینکه کلید حل مشکلات مازندران روی میز تک‌ تک مدیران و مسئولان این استان است، گفت: استانداری مازندران برنامه‌ای برای توسعه استان و آن چیزی که سهم مردم مازندران است را فراهم نکرد.

   

   

  اعظم السادات حسینی عضو شورای شهر بهشهر نیز در این نشست با اشاره به اینکه گره‌های عمرانی، جای فعالیت‌های فرهنگی را گرفته است، گفت: به عنوان عضو شورای شهر باید به خودمان متذکر شویم که آیا در مدت فعالیت خود در این سمت به آنچه که در بروشورهای تبلیغاتی برای توسعه فرهنگی بیان کرده‌ایم، عمل شده است؟

   

   

   

   

   

   

  فارس

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “استانداری مازندران برنامه‌ای برای توسعه استان فراهم نکرد”
  1. محمد گفت:

   دکترفلاح جلودارگوش اگرگوش تو ناله اگرناله من انکه البته به جایی نرسدفریاداست مارندران دراولویت چندم سفردولت تدبیروامیدبه مازندران است؟حق استانمان این است چشم بهم بزنی ۴سال گذشت وانتخاباتهای بعدی دست به دامن میشوندوخواهش والتماس وتعریف وتمجیدوخالی بندی ازاستان ومردمش نگوونپرس زمان موعودفرانرسیدوتوجیه وبهانه پایان نمی یابد؟


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار