In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۱ | کد خبر : 42505
 • Print Friendly

  استعداد یابی شنا ویژه سنین ۶ و ۷ سال در بهشهر برگزار شد

  بابایی یکی از مربیان طرح استعدادیابی شنا در بهشهر گفت:استعدادیابی موضوعی است که در دنیای ورزش اهمیت ویژه ای دارد و استعداد یابی عوامل موفقیت را برای رسیدن به قله های افتخار هموار می سازد.

   

   

   

  به گزارش خبرنگار شرق پرس طرح استعداد یابی شنای رده سنی  ۶ تا ۷ سال با همت آموزش و پرورش و استخر آبشار انجام شد. در این طرح  ۱۷۰ دانش آموز منتخب از مدارس دوره ابتدایی شهرستان بهشهر استعدد یابی شدند.

   

   

  در تست های بعمل آمده در استخر و مدرسه یک سوم این افراد فاکتور های لازم را دارا بودند لذا آموزش های لازم در یک دوره ۶ ماهه زیر نظر مربیان رسمی فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران ، حیدر بابایی و روح الله احمدی در مجموعه ورزشی آبشار ، شنا را فرا خواهند گرفت و بعد از گذشت دوره ۶ ماهه در صورت علاقه مندی شناگران سطح قهرمانی هماهنگی های لازم در قاب برنامه بلند مدت صورت می پذیرد.

   

  shena2

   

  حیدر بابایی یکی از مربیان شنا گفت: هدف از اجرای این طرح، ارتقا سطح شنا در بهشهراست. وی افزود؛ استعدادیابی موضوعی است که در دنیای ورزش اهمیت ویژه ای دارد و شناسایی عوامل موفقیت را برای رسیدن به قله های افتخار هموار می سازد. بیشتر والدین علاقه مند هستند تا کودکان و فرزندانشان موفقیت در یک رشته ورزشی را تجربه کنند و برخی والدین ممکن است تمایل داشته باشند کودکان خود را در سطح نخبگان ورزشی و قهرمانان ملی و بین المللی ببینند. پیشرفت از سطوح ابتدایی به سطوح نخبگی در ورزش فرآیندی بسیار پیچیده است. این فرآیند نیازمند شناسایی و انتخاب افراد با استعدادی است که شرایط لازم جسمانی ، مهارتی و رفتاری برای موفقیت در یک رشته ورزشی خاص داشته باشند.

   

  shena1

   

  بابایی تصریح کرد: از والدین درخواست می شود تا فرزندان خود را برای استفاده بهینه از زندگی سالم، دور بودن از آسیب های اجتماعی و رو آوردن به رشته ورزشی شنا آماده کنند .

   

  وی اظهار کرد: طرح استعدادیابی شنا رده سنی ۶ تا ۷ سال دانش آموزان منتخب مدارس بهشهر انجام شد دانش‌آموزان مستعد با کمترین هزینه آموزش شنا می‌بینند.

   

  shena3

  عکس و خبر: محمدرضا ضابط

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “استعداد یابی شنا ویژه سنین ۶ و ۷ سال در بهشهر برگزار شد”
  1. پدر دانش اموز گفت:

   مدیر مسئول محترم سایت سلام علیکم
   خودم پدر یکی از دانش آموزان دعوت شده به اردو فوق بوده ام متاسفانه استعداد یابی نبوده بلکه شاهد بی نظمی و وفقط بعد تبلیغاتی بوده است و جذب هنرجو و مبلغ ماهانه ۷۵ هزارتومان ازماه آینده خواهد بود.


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار