In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴ - ۹:۱۷ | کد خبر : 27223
 • Print Friendly

  در حضور معاون سیاسی وزیر کشور صورت گرفت:

  استعفای دو مدیر استانی در جلسه فعالان سیاسی مازندران

  مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران ‌با بلند کردن قرآنی که بر روی تریبون بود، گفت: به کلام الله قسم می‌خورم شما استعفایت را بنویس، من هم استعفا می‌دهم و اگر استعفا دهم جایگاه دنیوی بزرگ‌تری به دست خواهم آورد.

  ajodani-mohammadnejad5

   

  به گزارش شرق پرس لطف‌الله محمدنژاد و لطف‌الله اجدانی شامگاه چهارشنبه و در حضور معاون سیاسی وزیر کشور ‌در جلسه فعالان سیاسی مازندران با انتقاد از برخی عملکرد مسئولان در استان از سمت خود ‌استعفا ‌دادند.

   

   

   

  لطف‌الله محمدنژاد مسئول مستعفی مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران در این جلسه  با انتقاد از برخی انتصاب‌ها در مازندران، تصریح کرد: مردم مازندران بزرگ‌ترین حماسه را در انتخابات یازدهم داشتند.‌

   

  وی با اعلام اینکه در حال حاضر افرادی در تیم مدیریتی مازندران قرار گرفته‌اند که تفکر پوپولیستی دارند، بیان کرد: این افراد با وجود اینکه جایگاهی ندارند در تیم مدیریت استان حضور دارند و برخی از افراد پس از روی کار آمدن دولت با پای خودشان قرار بود که از مسئولیت کناره‌گیری کنند ولی عده‌ای جلوی آنها را گرفته و دوباره به فعالیت خویش در استان ادامه می‌دهند.

   

  مسئول مستعفی مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران با انتقاد از عملکرد فرماندار شهرستان بابل که در زمان حضور احمدی‌‌نژاد پای سخنرانی‌اش نشست، گفت: فرماندار دولت تدبیر و امید پای سخنرانی فردی نشست که کشور را به ناکجاآباد برد و این فرماندار اعلام کرد که احمدی‌نژاد از بزرگان نظام است.

   

  وی با بیان اینکه دولت روحانی مظلوم است، افزود: فرماندار دولت تدبیر و امید چهار ساعت پای سخنرانی رئیس گروه انحرافی می‎نشیند.

   

  مسئول مستعفی مرکز اسناد و کتابخانه ملی مازندران با اعلام اینکه برای حضور روحانی در مازندران در دوره انتخابات تلاش زیادی کردم، گفت: با نفس شیمیایی خودم مردم را چهار ساعت نگه داشتم تا روحانی به ساری برسد.

   

  محمدنژاد با اعلام اینکه تریبون دست افراد خاصی در مازندران قرار دارد، خاطرنشان کرد: سمفونی مدیریت استان از هارمونی خاصی برخودار نیست.

   

  به گزارش فارس بعد از سخنرانی محمدنژاد، مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران به دفاع از عملکرد دولت روحانی و ربیع فلاح در مازندران پرداخت.

   

  لطف‌الله آجدانی خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید در کشور و مازندران دستاوردهای درخشانی داشت، البته ناکامی‌ها متوجه دولت است که بخشی از سوء‌مدیریت بود و بخشی دیگر به دلیل فشارها و محدودیت‌ که به مسئولان وارد می‌شود.

   

  وی با اعلام اینکه بزرگترین خطری که اعتدال را تهدید می‌کند، افراطی‌گری است، افزود: اعتدال آمده تا به افراطی‌گری پایان ببخشد.

   

  با این سخنان آجدانی، لطف‌الله محمدنژاد مسئول مستعفی کتابخانه اسناد ملی مازندران خطاب به آجدانی گفت: تا قبل از دریافت سمت به عنوان منتقد جدی دولت در مازندران بودید.

   

  مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران ‌با بلند کردن قرآنی که بر روی تریبون بود، گفت: به کلام الله قسم می‌خورم شما استعفایت را بنویس، من هم استعفا می‌دهم و اگر استعفا دهم جایگاه دنیوی بزرگ‌تری به دست خواهم آورد.

   

  وی در پایان برای دولت تدبیر و امید در مازندران آروز موفقیت کرد.

   

   

   

   منبع:فارس

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار