In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۹ | کد خبر : 38833
 • Print Friendly

  استعفا نداده ام

  پس از برکناری های اخیر در استانداری مازندران شایعات مربوط به استعفای دو معاون ربیع فلاح در رسانه ها منتشر شد که دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی, این خبر را تکذیب کرد و گفت: مشغول فعالیت هستم.

  دکتر یونسی استعفا نداده ام

   

   

  به گزارش شرق پرس انتشار اخبار مربوط به برکناری ها در استانداری مازندران نه تنها در رسانه های مازندران بلکه در رسانه های سراسری نیز موجی از خبرسازی ها را در پی داشت و مانند یک شوک بر ساختار سیاسی مازندران بود.

   

   

   

  پس از برکناری حسن نژاد مدیر کل سیاسی استانداری مازندران که همزمان بود با تعطیلات عاشورا, گمانه زنی ها از استعفای دو معاونت در استانداری شدت گرفت. یکی از این شایعات مربوط به استعفای دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی بود که اتفاقاً وی نیز مانند حسن نژاد از مدیران شرق مازندران به حساب می آید, اما اخیراً دکتر یونسی در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها خبر استعفایش را تکذیب کرد و گفت: مشغول فعالیت هستم.

   

  البته چند ماه قبل از برکناری حسن نژاد نیز شایعاتی درباره استعفای وی در رسانه ها جریان داشت که تکذیب شده بود و سرانجام وی اخیراً با حکم استاندار مازندران از سمتش برکنار شد.

   

   

  همچنین احمد مظفری مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران خبر استعفای معاون منابع انسانی استاندار مازندران را رد کرد و گفت: حسن خیریان پور در سمتش مشغول فعالیت است.

   

   

  همچنین در روز جاری، مرتضی ناصحی به‌عنوان سرپرست اداره کل مالی واداری استانداری مازندران و فرهاد عسگری به‌عنوان سرپرست اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران منصوب‌شدند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار