In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ - ۰:۴۵ | کد خبر : 38434
 • Print Friendly

  اشرفی اصفهانی: رسایی در دادگاه روحانیت پرونده های متعدد دارد

  اشرفی اصفهانی گفت: جالب این است که آقای رسایی در دادگاه ویژه روحانیت پرونده‌های متعددی دارد.اشرفی اصفهانی تاکید است: طبیعی است هر فردی برای دفاع از خود دست به یک اقدامی می‌زند٬ اما ما در زمان مناسب پاسخ این اقدامات را نیز خواهیم داد

   

   

  شرق پرس: رییس هیات بدوی تخلفات اداری نهاد ریاست‌جمهوری در واکنش به اظهارات رسایی گفت: طبیعی است که هر فردی برای دفاع از خود دست به یک اقدامی می‌زند اما ما در زمان مناسب پاسخ این اقدامات را نیز خواهیم داد.

   

  محمد اشرفی اصفهانی در گفت‌وگو با ایلنا، در واکنش به صحبت‌های حمید رسایی در مورد وی عنوان کرد: اینکه بخواهد شکایت کند٬ مسئله خنده‌داری است. ما عیله آقای رسایی شکایت کرده‌ایم و با جدیت آن را دنبال و پیگیری خواهیم کرد.

   

  وی ادامه داد: جالب این است که آقای رسایی در دادگاه ویژه روحانیت پرونده‌های متعددی دارد.اشرفی اصفهانی تاکید است: طبیعی است هر فردی برای دفاع از خود دست به یک اقدامی می‌زند٬ اما ما در زمان مناسب پاسخ این اقدامات را نیز خواهیم داد.

   

  وی در واکنش به اظهارات رسایی مبنی بر اینکه پرونده‌ای که اشرفی‌اصفهانی و دوستانش به آن دل خوش کرده بودند، آنقدر توخالی بود که خیلی زود نتیجه عکس داد و دامن خودشان را گرفت، گفت: به وقت لازم معلوم می‌شود که این پرونده و ابعاد آن دامن چه کسانی را خواهد گرفت.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار