In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ - ۸:۱۸ | کد خبر : 50888
 • Print Friendly

  اظهارات بسیار زشت یک کاندید در مرحله دوم انتخابات/ آیا اعتبارنامه او تایید می شود؟

  انتشار فیلم اظهارات بسیار زشت یک کاندید در مرحله دوم انتخابات بحث هایی را در میان دلسوزان نظام بوجود آورده است که خط قرمز اخلاق برای یک نماینده کجاست و چرا یک کاندید به خود اجازه می دهد برای راهیابی به مجلس از هر وسیله و روشی استفاده نماید؟

   

   

  شرق پرس: به تازگی فیلمی از سخنرانی یکی از منتخبان مرحله دوم انتخابات مجلس در یکی از حوزه های انتخابیه آذربایجان شرقی در فضای مجازی منتشر شده که در آن اظهارات بسیار زشت و غیراخلاقی به کار رفته است.

   

   بخش هایی از سخنان او که  در جریان تبلیغات انتخابات مرحله دوم مجلس در جمع کارگران ساختمانی بیان شده به این شرح است:

   

  من به شما قول می دهم اگر نماینده شما بشوم صبحانه را اینجا می خورم و به مسئولان (…) فحش خواهم داد.

   

  هیچ کس جرات نمی کند این حرف ها را بزند. پدرش را در می آورند اما من  شلوار مسئولین را در می آورم. هیچ کس به من نمی ‌تواند چیزی بگوید چون می دانند هرکسی از قانون تخطی کند پدرش را در می اورم.

   

   مواظب باشید به سرمایه دار رای ندهید.من از سرمایه دار حساب نمی برم. با عرض معذرت سرمایه دار را می دهم شماها … (ترتیبش را) بدهید .

   

  داداش! من عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستم به من در تهران می گویند هوش نداری! عقلت را از دست داده ای. استادی دانشگاه تهران را که نفرات اول کنکور سراسری دانشگاه های کشور زیر دست من هستند. من مشاور معاون رئیس جمهورم و در دفتر نمایندگی رهبری همه جا مسئولیت دارم. مال دنیا و هرچی بخواهید دارم. داداش! از آدم هایی که خودم استخدام کردم بپرسید خودم شاید امکانات آنچنانی ندارم ولی اراده کنم از این لاتهایی که پول آورده اند  ده برابر این لات ها پول می اورم.

   

   اصلا بگذار بکشند ما را. می کشند به جای من دیگری می آید. هیچ [… ]نمی توانند بخورند.

   

  گفتنی است کاندیدای یادشده با اینکه نامزد هیچیک از دو جناح سیاسی کشور نیست، در وبسایت شخصی اش مواضع ارزشی اتخاذکرده و تصویری از خود و یک چهره ارزشی را نیز منتشر کرده است. وی همچنین در سخنانش توهین های زشتی به رقیب خود کرده است.

   

  معلوم نیست شورای نگهبان با توجه به اظهارات سخیف و زشت این فرد منتخب، اعتبارنامه وی را امضا خواهد کرد؟ و بر فرض تایید آن از سوی شورای نگهبان، آیا نمایندگان مجلس دهم اعتبارنامه او را تصویب خواهند کرد؟

   

  به نظر می آید شان و جایگاه مجلس، چنین اقتضائی را دارد که از ورود چهره های هتاک و بی ادب که خود را به دروغ عضو دفترنمایندگی رهبری و یا مشاور مسئولان معرفی می کنند،به خانه ملت جلوگیری کند.

   

   

   

   

   

  خبرانلاین

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار