In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۲۳:۴۲ | کد خبر : 38883
 • Print Friendly

  اظهارات جدید فرمانده ناجا درباره تعطیلی احتمالی تلگرام

  سردار اشتری درباره احتمال مسدود شدن تلگرام عنوان کرد: پلیس بر روی کانال‌های مختلف تلگرام نظارت دارد ما در شورای عالی انقلاب فرهنگی کلیات موضوع را مطرح کرده‌ایم اما منتظر تصمیمات شورای عالی انقلاب فرهنگی و دستگاه قضایی درباره تعطیلی تلگرام هستیم.

   

   

  شرق پرس: فرمانده ناجا گفت: در شورای عالی انقلاب فرهنگی کلیات را مطرح کرده‌ایم اما منتظر تصمیمات این شورا و دستگاه قضایی درباره تعطیلی تلگرام هستیم.

   

  خبرگزاری دانشجو نوشت: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در همایش رؤسای پلیس فتای استان‌هاکه پیش از ظهر امروز برگزار شد،گفت: تأثیر پلیس فتا در داخل و خارج از کشور بسیار مثبت بوده است و پلیس فتای کشور در بین پلیس‌های سایبری جهان از جایگاه بالایی برخوردار است و خیلی از کشورها درخواست دارند تا پلیس فتای ایران تجربیات خود را در حوزه‌های آموزشی به آنها منتقل کنند.

   

  وی افزود: در این جلسه سیاست‌های جدیدی مورد بررسی قرار گرفت که مهمترین آنها اشرافیت در فضای مجازی در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است تا علاوه بر رصد مجازی این حوزه‌ها بتوانیم به مردم در این زمینه اطلاع‌رسانی کنیم و در مواقع ضروری با موارد تخلف برخورد مناسبی داشته باشیم.

   

  سردار اشتری درباره برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: فضای مجازی به نوبه خود هم دارای تهدید است و هم دارای فرصت و انتخابات نشانگر اقتدار جمهوری اسلامی است. پلیس فتا مأموریت دارد با اشراف کامل در فضای مجازی و رصد کلیه فعالیت‌ها بتواند امنیت فضای مجازی را در انتخابات برقرار سازد و با کسانی که بخواهند انتخابات را از مسیر اصلی آن خارج کنند برخورد لازم صورت دهد.

   

  فرمانده ناجا در مورد پرونده‌های شش ماهه گذشته پلیس فتا بیان داشت: ما پرونده‌های مهمی را در سازمان های دولتی و غیر دولتی داشته‌ایم که توانستیم در این مورد بیش از ۹۰ درصد جرائمی را که در فضای مجازی اتفاق می‌افتد را کشف کنیم و با هماهنگی قوه محترم قضائیه اقدامات بعدی را صورت داده‌ایم، اما تلاش داریم که این میزان کشفیات را در حوزه مجازی افزایش دهیم.

   

  وی افزود: امسال مراسم عزاداری در سراسر کشور به خوبی و با امنیت کامل برقرار شد. موردی هم که در استان خوزستان رخ داده بود پیرامون آن ۵ مظنون دستگیر شدند و احتمال اینکه منشأ این درگیری قومی باشد بسیار زیاد است.

   

  سردار اشتری درباره احتمال مسدود شدن تلگرام عنوان کرد: پلیس بر روی کانال‌های مختلف تلگرام نظارت دارد ما در شورای عالی انقلاب فرهنگی کلیات موضوع را مطرح کرده‌ایم اما منتظر تصمیمات شورای عالی انقلاب فرهنگی و دستگاه قضایی درباره تعطیلی تلگرام هستیم.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار