In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۹:۳۱ | کد خبر : 61613
 • Print Friendly

  اظهارات محسن هاشمی رفسنجانی در شبکه ۳

  محسن هاشمی در حالی که چندین بار در این برنامه زنده اشک ریخت گفت: پدر از منزل قدیمی خودشان در دزاشیب به جماران رفتند و در واقع آن منزل استیجاری است و اجاره کمی هم پرداخت می کردند.

   

   

  شرق پرس( شرق مازندران):  محسن هاشمی رفسنجانی صبح امروز میهمان برنامه حالا خورشید با اجرایرشیدپور بود.

  وی با اشاره به برخی اظهارات منتقدان هاشمی گفت: پدر در وصیت نامه شان نوشتند: این جانب بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون چیزی به دارایی های موجود قبل از انقلابم نیافزودم و هزینه های زندگی را در درجه اول از عوائد و فروش اموال قبل از انقلاب  و در درجه دوم از حقوق و مزایای قانونی ام برداشتم.

   

  اظهارات محسن هاشمی رفسنجانی در شبکه 3

  پسر بزرگ هاشمی گفتک ایشان بیش از ۹۰ درصد اموالشان در راه این انقلاب خرج شده است.

  وی افزود؛ خانه جماران را امام(ره) خریده بودند و گفتند بگویید آقای هاشمی بیایند اینجا زندگی کنند.  

  محسن هاشمی در حالی که چندین بار در این برنامه زنده اشک ریخت گفت: پدر از منزل قدیمی خودشان در دزاشیب به جماران رفتند و  در واقع آن منزل استیجاری است و اجاره کمی هم پرداخت می کردند.

  وی در تشریح این حادثه گفت:  کلا ظرف ۱۵ دقیقه ما بی پدر شدیم. از مسیر دانشگاه آزاد به منزل می رفتم که تماس گرفتند پدر در بیمارستان هستند. وقتی رسیدم دیگر تمام شده بود.

  پسر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در آخرین جملاتش در تلویزیون گفت: چند سال قبل که قرار بود انژیو شوند یک وصیت نامه نوشتند و به من دادند و من را وصی کردند، وصیت نامه جدیدی از ایشان هنوز پیدا نکرده ایم.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار