In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۶ | کد خبر : 58904
 • Print Friendly, PDF & Email

  اظهارات مهم ترامپ درباره ایران, روسیه و سوریه

  دونالد ترامپ در خصوص نقش واشنگتن در سوریه بیان نمود که آمریکا از افراد مسلحی در سوریه پشتیبانی می کند که ما هیچ شناختی از آنها نداریم و تنها مشخصه آنها اقدامات ضد بشار اسد است.

   

   

  شرق پرس: دونالد ترامپ ضمن بیان اینکه ایران متحد اصلی دولت سوریه است اظهار کرد: تهران به دلیل سیاست های واشنگتن در حال قدرتمند شدن است.

   

  رئیس جمهور جدید آمریکا درباره بحران سوریه و نقش روسیه بیان کرد: اگر روسیه به بشار اسد حمله می‌کرد، آمریکا دشمنی خود را با مسکو پایان می‌داد.

   

  او در خصوص علت حمایت خود از نقش روسیه و دولت بشار اسد در  بحران این کشور گفت: از نظر من مسأله اینگونه است که ما درحال جنگ با دولت سوریه هستیم، دولت سوریه درحال جنگ با داعش است و ما مجبوریم از شر داعش خلاص شویم.

   

  ترامپ ضمن اشاره به اینکه روسیه اکنون رابطه نزدیکی با سوریه دارد اعلام نمود: از سوی دیگر ما ایران را داریم که به دلیل سیاست های آمریکا در حال قدرتمند شدن است.

   

  وی همچنین ایران را نیز متحد اصلی دولت سوریه عنوان کرد.

   

  دونالد ترامپ در خصوص نقش واشنگتن در سوریه بیان نمود که آمریکا از افراد مسلحی در سوریه پشتیبانی می کند که ما هیچ شناختی از آنها نداریم و تنها مشخصه آنها اقدامات ضد بشار اسد است.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار