In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۹:۰۴ | کد خبر : 66241
 • Print Friendly, PDF & Email

  دومینویی که از ساری آغاز شد...

  اعتراض کاندیدای بهشهری به روند برگزاری انتخابات شورای شهر

  حاشیه های برگزاری انتخابات شورای شهر در استان مازندران هر روز ابعاد جدیدی پیدا می کند و گو اینکه اعتراضات ساری همچون دومینویی بود که به شهرهای دیگر نیز کشیده شد...

  اعتراض کاندیدای بهشهری به روند برگزاری انتخابات شورای شهر
   
   
  به گزارش شرق پرس پس از اعتراضات پرحاشیه انتخابات شورای شهر ساری و گسترش آن به طرف شهرهای بابل و آمل… اکنون به نظر می آید  دامنه اعتراضات به شرق مازندران هم گسترانیده شده است.
   
   
  از بهشهر خبر می رسد,جمعی از کاندیداهای شورای شهر بهشهر که موفق به حضور در این دوره از شورا نشده‌اند با تنظیم اعتراضی به هیأت اجرایی به روند نامطلوب برگزاری انتخابات شورای این شهر و عدم انطباق منطقی آرای نفر اول در همه صندوقها اعتراض کردند.
   

  کاندیداهای معترض, فراهم نبودن بستر و زیرساخت برای صندوق‌های الکترونیکی، عدم نظارت دقیق و مدیریت در حوزه، عدم انطباق منطقی آرای ماخوذه آرای نفر اول در همه صندوق‌ها، حضور آشنایان و بستگان نزدیک کاندیداها سر صندوق، و تماس مکرر افزاد منتخب سر صندوق از حوزه‌های اخذ رای با کاندیداهای مورد نظر و حضور کاندیدها در اطراف صندوق‌های اخذ رای و تبلیغات علنی اعضای منتخب را جزء مواد اعتراضی و مورد شائبه خود دانستند.

   

  طبق قانون هر کاندید پس از اعلام رسمی آراء به مدت ۲ روز زمان دارد تا شکایات خود را به هیات اجرایی تقدیم کند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار