In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۱ | کد خبر : 40533
 • Print Friendly

  اعضای هیئت مدیره کانون مهندسین بهشهر از نمایشگاه نقاشی ” من و ام اس ” بازدید کردند

  مهندس مهدی علی پناه در جریان بازید از نمایشگاه من و ام اس برلزوم حضور و مشارکت خیرین سلامت در بخش ام اس تاکید کرد و اظهار داشت : حضورخیرین دراین زمینه می تواند بخشی از مشکلات این عزیزان را مرتفع نماید.

   

  به گزارش خبرنگار شرق پرس نمایشگاه نقاشی ” من و ام اس ” از چند روز قبل در اداره ارشاد بهشهر برپا شد و امروز اعضای هیئت رئیسه دفتر نمایندگی و هیئت مدیره کانون به همراه جمعی از مهندسین شهرستان از این نمایشگاه بازدید نمودند.

   

  مهندس مهدی علی پناه در جریان این بازید برلزوم حضور و مشارکت خیرین سلامت در بخش ام اس تاکید کرد و اظهار داشت : حضورخیرین دراین زمینه می تواند بخشی از مشکلات این  عزیزان را مرتفع نماید.

   

  رئیس دفتر نمایندگی شهرستان بهشهر در این دیدار همت و پشتکار خانم طبائی برای مقابله با این بیماری را تحسین نمود.

   

  namayeshgah-behshahr

  در جریان این بازدید سرکار خانم طبائی در خصوص تاریخچه و تلاشهای خود  برای خلق این آثار گفت : می‌توان گفت فقط عشق ,علاقه و حمایت های بی دریغ همسر و فرزندم موجب روحیه من در خلق این آثار  و راهنمایی های دوستان بویژه سرکار خانم دکتر محمدپور برپایی این نمایشگاه شده و از حضور همه مردم ,بویژه دفتر نمایندگی نظام و کانون مهندسین بهشهر که موجب دلگرمی من شده است کمال تقدیر و تشکر را دارم.

   

  سرکار خانم دکتر محمدپور در همین رابطه افزودند : چند مدت پیش یکی از دانشجویان رشته معماری در مورد خانم طبائی و کارهای زیبای ایشان نزد من آمدند .بنده  پس از دیدن کارهای ایشان که با این مشکلات و سختی ها فردی توانسته این چنین روحیه خود را حفظ نموده و چنین اثار زیبایی را خلق نماید پیشنهاد دادم که این آثار را در عرصه ای بزرگتر و در برای دیدن عموم قرار دهیم .

   

  namayeshgah-behshahr1

  عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد بهشهر در ادامه افزود:  با رایزنی هایی که دوستان با اداره ارشاد شهرستان داشتند که جا دارد از کمک و حمایتهای اداره ارشاد در این زمینه تقدیر و تشکر به عمل اید این نمایشگاه در سالن توحید اداره ارشاد شهرستان بهشهر برگزار گردید.

   

  دکتر محمد پور در خاتمه گفت : نمایشگاه من و ام اس با مدیریت خانم هستی طبائی از تاریخ ۲۱/۸/۱۳۹۴ الی ۲۸/۸/۱۳۹۴در اداره ارشاد بهشهر برگزار می گردد و بعد از اتمام آن, نمایشگاه بعدی ایشان در دانشگاه آزاد بهشهر برگزار خواهد .

   

  در پایان این بازدید مهندس علی پناه رئیس دفتر نظام و مهندس طاهری رئیس کانون و اعضای همراه  ازهمه کسانی که دربرپایی این نمایشگاه کمک و یاری همت گماشتند, تقدیر و تشکرنموند.

  عکس و خبر: محمدرضا ضابط

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار