In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۴ | کد خبر : 33814
 • Print Friendly

  الاسیر, روحانی تکفیری لبنان دستگیر شد

  احمد الاسیر که از حمایت برخی کشورهای منطقه‌ای به‌ویژه عربستان سعودی برخوردار است، اقدام‌هایی مسلحانه در داخل لبنان و علیه نیروهای ارتش این کشور انجام داده بود. از این‌رو خبر بازداشت وی می‌تواند موج جدیدی از آشوب را در لبنان ایجاد کند.

   

   

   

  شرق پرس: شیخ تکفیری وابسته به عربستان سعودی، امروز – شنبه‌- در جریان عملیات نیروهای امنیتی لبنان در جنوب این کشور بازداشت شد.
   
   

   ایلنا به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد؛ نیروهای امنیتی لبنان امروز احمد الاسیر، روحانی تندرو را در فرودگاه بین‌المللی «رفیق الحریری» در بیروت و زمانی که تلاش داشت با یک گذرنامه جعلی کشور را ترک کند، دستگیر کردند.

   
   
   
  ahmad-alasir-lobnan5

  طبق این گزارش، یک دادگاه نظامی در لبنان در ماه فوریه ۲۰۱۴ با صدور حکمی، ۴۵ نفر از جمله احمد الاسیر را به اتهام مشارکت در آشوب‌های خون‌بار «عبرا» در جنوب لبنان، به اعدام محکوم کرده بود.

   

  احمد الاسیر از مخالفان سرسخت «حزب‌الله» لبنان و از حامیان گروه‌های تروریست در سوریه است.

   

  این شیخ سلفی که از حمایت برخی کشورهای منطقه‌ای به‌ویژه عربستان سعودی برخوردار است، اقدام‌هایی مسلحانه در داخل لبنان و علیه نیروهای ارتش این کشور انجام داده بود. از این‌رو خبر بازداشت وی می‌تواند موج جدیدی از آشوب را در لبنان ایجاد کند.

   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار