In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۵ | کد خبر : 24464
 • Print Friendly

  در اعتراض به حوادث اخیر عربستان:

  امام جمعه میاندورود از سفر حج عمره اعلام انصراف کرد

  رسولی جویباری گفت: باید همه با هم و با همبستگی اعلام کنیم که حاضر نیستیم به این سفر برویم و بنده نیز همانند همه مردم در اقدامی عملی اعلام می کنم که از سفر عمره آینده خود انصرف می دهم.

  امام جمعه میاندورود از سفر حج عمره اعلام انصراف کرد

   

  به گزارش شرق پرس حجت الاسلام رسولی جویباری عصر روز جمعه در جمع زائران عمره مفرده کاروان گلوگاه در محکومیت اتفاقات اخیر کشور عربستان از سفر عمره مفرده روز دوشنبه خود اعلام انصراف کرد.

   

   

  بر پایه این گزارش رسولی جویباری با اعلام انزجار از تجاوز عربستان به کشور مسلمان یمن و در همدردی با مردم یمن و همچنین در محکومیت تعدی و تجاوز ماموران عربستانی به زائران ایرانی گفت: آیا ضرورتی دارد با توجه به این اوضاع سفرهای مستحبی عمره ادامه پیدا کند؟

   

  خطیب جمعه میاندورود افزود: هتک حرمت و بی‌حرمتی که سعودی ها نسبت به ایرانیان انجام داده‌اند مایه تاسف است آنهم در کشوری که بزرگان آن ادعای خادمین‌الحرمین بودن دارند.

   

   

  وی در پایان تاکید کرد: باید همه با هم و با همبستگی اعلام کنیم که حاضر نیستیم به این سفر برویم و بنده نیز همانند همه مردم در اقدامی عملی اعلام می کنم که از سفر عمره آینده خود انصرف می دهم.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار