In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۱ | کد خبر : 24944
 • Print Friendly

  انتشار تصاویر از مدیر شبکه لس آنجلسی در کنار سخنگوی فدراسیون کشتی

  علیرضا امیر قاسمی مدیر شبکه تلویزیونی لس آنجلسی طپش از طریق صفحات اجتماعی وعده پخش گزارش اختصاصی از ورود کاروان تیم ایران را داد و ساعاتی بعد موفق به انجام گفت و گوی اختصاصی با علیرضا رضایی،سخنگوی فدراسیون فوتبال کشتی شد.

   

  شرق پرس: مدیر شبکه تلویزیونی طپش با حضور در اردوی تیم ملی کشتی آزاد،ضمن تهیه گزارش از اردوی این تیم،با سخنگوی فدراسیون فوتبال کشتی گفت و گویی انجام داد.

   

   علیرضا امیر قاسمی،مدیر شبکه تلویزیونی لس آنجلسی طپش،بلافاصله پس از حضور تیم ملی کشتی آزاد ایران در لس آنجلس بی هیچ منعی وارد اردوی این تیم شد.

   

  rezae-koshti-losanjeles5

   

  وی از طریق صفحات اجتماعی وعده پخش گزارش اختصاصی از ورود کاروان تیم ایران را داد و ساعاتی بعد موفق به انجام گفت و گوی اختصاصی با علیرضا رضایی،سخنگوی فدراسیون فوتبال کشتی شد.

   

  مصاحبه ای که امیر قاسمی خبر داده است از شبکه اش پخش خواهد شد.

   

  این در حالی است که همواره در زمان حضور تیم های ایرانی در اروپا و آمریکا چنین درخواست هایی از سوی شبکه های اپوزیسیون صورت می گیرد که با مخالفت صریح و آشکار از سوی ورزشکاران ایرانی روبرو می شود.

   

  با این وجود،مدیر شبکه تلویزیونی طپش توانسته است به اردوی تیم ایران راه پیدا کند./کافه سینما

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار