In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۲ | کد خبر : 31808
 • Print Friendly

  انتشار تصاویر زورگیران غرب پایتخت + تصاویر

  زورگیرانی که به بیماران خاص دستبرد می زدند و دختران را با قمه تهدید می کردند ، توسط پلیس آگاهی شناسایی شدند و تصاویر آنان در اختیار مردم قرار گرفت تا مورد شناسایی قرار بگیرند.

   

   

  شرق پرس : در پی وقوع سرقت های جیب بری مشابه توسط چهار سرنشین یک دستگاه خودرو پراید مشکی که به ظاهر یکی از سرنشینان آن مدعی شکستگی دست خود به مالباختگان شده بود ، موضوع جهت رسیدگی و دستگیری سارقین در دستور کار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .  

   

   

   

   
  اظهارات تعدادی از مالباختگان :  
  با توجه به رسیدگی ویژه در خصوص سرقت های جیب بری توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید مشکی در پایگاه دوم آگاهی ، پرونده وقوع سرقت های مشابه از سایر پایگاه های پلیس آگاهی و همچنین کلانتری های مناطق غرب تهران در پایگاه دوم پلیس آگاهی تجمیع شد . 

   

  تصاویر زورگیران مخوف غرب پایتخت منتشر شد/ از دستبرد به بیماران خاص تا تهدید دختران با قمه + تصاویر 

   

  بررسی اظهارات بیشتر مالباختگان نشان داد که عمدهی سرقت ها از زنان و مردانی صورت گرفته که در سنین بازنشستگی به سر می برند ؛ یکی از این مالباختگان که شکایتش را در کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس مطرح کرد بود ، در شکوائیه ی خود عنوان کرده بود : “در خیابان سعادت آباد ، نزدیک میدان کاج سوار یک دستگاه خودرو پراید مشکی به شماره انتظامی *** ب ۹۴ / ایران ۵۵ ( دارای سابقه سرقت پلاک از یک دستگاه خودرو  ROA ) شدم تا به چهارراه قدس بروم . در طول مسیر یکی از سرنشینان صندلی عقب که کنار من نشسته بود عنوان کرد که دست راستش شکسته و به این بهانه از من خواهش کرد تا دستش را پشت گردنم قرار دهد و من نیز درخواست وی را قبول کردم اما همین شخص در لحظه ای که متوجه نشدم ، اقدام به سرقت محتویات داخل کیف بنده کرد و من پس از پیاده شدن از ماشین متوجه سرقت محتویات داخل کیف شامل گوشی تلفن همراه و مقادیری وجه نقد شدم ” .  

   

   

   

  یکی دیگر از مالباختگان نیز در شکایت خود عنوان کرده بود : “در خیابان شهران از طرف فرهنگ سرا قصد عبور به آن سوی خیابان را داشتم که سرنشین یک دستگاه پراید مشکی با چهارسرنشین مرا صدا کرد و پرسید : “حاجی کجا می خواهی بروی ؟” ؛ کارت بیمار خاص روی سینه ام قرار داشت و به این بهانه راننده پراید عنوان کرد : “مگر می گذارم شما با این حال مریض پیاده بروی” ! و به اصرار مرا سوار پراید کرد ؛ پس از طی مسیر کوتاهی ، ناگهان راننده که به اصرار مرا سوار ماشین کرده بود از من خواست که از ماشین پیاده شوم !! ؛ پس از مراجعت به خانه بود که متوجه شدم مبلغ دو میلیون تومان وجه نقد همراهم توسط سرنشین صندلی عقب که دستش را با یک Atel ( آتل ) بسته بود ، سرقت  شده است .  

   

   

   

   

   
  دستگیری متهمین :  
  با توجه به تعدد سرقت ها در مناطق شمال غرب تهران بویژه در محدوده میدان کاج و منطقه سعادت آباد ، تیم های ویژه ای از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی اقدام به اجرای طرح کنترل محل های احتمالی سرقت کرده و سرانجام در ساعت ۳۰: ۰۹ مورخه ۱۸/۱۱/۱۳۹۳ موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو پراید مشکی با چهار سرنشینی شدندکه یکی از سرنشینان صندلی عقب خودرو، دستش را با آتل بسته بود .  

   

   

   

   
  با احتمال انجام سرقت ها توسط سرنشینان این خودرو ، کارآگاهان به راننده پراید دستور توقف داده اما راننده پراید با اطلاع از حضور پلیس در محل اقدام به فرار نمود که نهایتا در ترافیک خیابان مجبور به توقف می شود .  

   

   

   

   
  با وجود توقف پراید ، سرنشیان آن اقدام به فرار با پای پیاده می نمایند اما سرانجام طی چند مرحله تعقیب و گریز و شلیک تیر هوایی توسط کارآگاهان ، هر چهار سرنشین خودرو پراید مشکی دستگیر و در بازرسی از آنها تعدادی چاقو و افشانه ی مورد استفاده در زورگیری از آنها کشف شد .  

   

   

   

   
  انتشار تصویر متهمین :  
  با اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت بویژه به شیوه جیب بری ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر آنها از سوی مقام قضایی صادر و تصویر متهمین بهمراه خبر دستگیری آنها در مورخه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ برای کلیه احصاب رسانه ارسال شد .  

   

   

   

   

  شناسایی دهها فقره سرقت به شیوه زورگیری :  
  با انتشار تصویر متهمین ، علاوه بر دهها مالباخته ای که با مراجعه به پایگاه دوم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی متهمین به عنوان سارقین جیب بر کرده بودند ، تعداد دیگری از شکات بویژه تعدادی از بانوان جوان با مراجعه به پایگاه دوم آگاهی عنوان کردند که توسط متهمین به شدت مورد تهدید با سلاح سرد ، ضرب و شتم و نهایتا سرقت اموال قرار گرفته اند .  

   

   

   

   

   
  خانم جوانی با بهمراه داشتن تصویر متهمین به پایگاه دوم آگاهی مراجعه و در شکایت خود به کارآگاهان گفت : “حدود ساعت ۱۵:۰۰  ، در خیابان سردار جنگل به مقصد صادقیه سوار یک دستگاه پراید نوک مدادی با سه سرنشین شدم ؛ پس از سوار شدن متوجه شدم که درهای ماشین قفل شده است ! ابتدا تصور کردم که سرنشینان خودرو قصد آزار و اذیت مرا دارند لذا با تلاش بسیار توانستم تا دست خود را از شیشه پنجره خارج و در ماشین را از بیرون بار کنم که ناگهان سرنشین صندلی عقب در همان وضعیت حرکت خودرو اقدام به پرتاب کردن من به بیرون کرد . پس از دور شدن ماشین سارقین از محل بود که متوجه شدم کیف دستی همراهم حاوی گوشی تلفن همراه و … سرقت شده است ” . 

   

  تصاویر زورگیران مخوف غرب پایتخت منتشر شد/ از دستبرد به بیماران خاص تا تهدید دختران با قمه + تصاویر 

  خانم جوان دیگری پس از حضور در پایگاه دوم آگاهی ، ضمن شناسایی متهمین به کارآگاهان عنوان داشت که متهمین با یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ اقدام به زورگیری از وی کرده اند ؛ وی پس از مواجه حضوری با متهمین ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” در ساعت ۰۸:۰۰ به قصد رفتن به محل کار از منزلمان در شهرک قدس ( غرب ) خارج و به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ شدم ؛ دست راست سرنشین صندلی عقب آتل بندی شده بود اما همین شخص در یک لحظه قمه ای را از داخل آتل خارج و با تهدید به زدن ، اقدام به زورگیری وجه نقد ، گوشی تلفن همراه و … کرد ” .  

   

   

   

  سرهنگ کارآگاه داوود مرادی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به فعالیت مجرمانه در طول سال گذشته ، اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در مناطق غرب و شمال غرب  ، شناسایی دهها مالباخته و تنوع در انجام سرقت ها و احتمال افزایش تعداد شکات و مالباختگانی که توسط متهمین مورد تهدید ، ضرب و شتم و سرقت قرار گرفته اما تاکنون از دستگیری آنها اطلاع پیدا نکرده اند ، دستور انتشار مجدد تصاویر بدون پوشش متهمین از سوی بازپرس محترم صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شده اما تاکنون نسبت به طرح شکایت خود از متهمین اقدام نکرده اند ، دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه نمایند ” .  

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران 

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار