In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۵ | کد خبر : 29365
 • Print Friendly

  انتقاد آیت الله نورمفیدی از برخی کشاورزان استان گلستان

  نماینده ولی فقیه در استان گلستان ارزش مادی هدررفتن گندم در استان گلستان را بیش از 100 میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد: چطور انتظار داریم با چنین ناسپاسی، پروردگار همچنان نسبت به ما نظر لطف و رحمت داشته باشد و عذاب نکند؟

  انتقاد آیت الله نورمفیدی از برخی کشاورزان استان گلستان

   

   

   

  شرق پرس: امام جمعه گرگان از کشاورزان استان گلستان به دلیل آتش زدن زمین‌های کشاورزی بعد از برداشت محصول گندم و بی‌توجهی در برداشت و حمل آن، به شدت انتقاد کرد.
   
   
   
   
  آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: این کار، ناسپاسی به نعمت‌های الهی است و کشاورزان باید مراقب عذاب پروردگار باشند.
   
   
   
   
  وی با اشاره به آغاز فصل برداشت گندم افزود: طبق اطلاعات موثق، هنگام برداشت گندم و حمل آن به مراکز خرید، ۱۰۰ هزار تن از این محصول در سطح استان گلستان، هدر می‌رود.
   
   
   
  نماینده ولی فقیه در استان گلستان ارزش مادی هدررفتن گندم در استان گلستان را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد: چطور انتظار داریم با چنین ناسپاسی، پروردگار همچنان نسبت به ما نظر لطف و رحمت داشته باشد و عذاب نکند؟
   
   
  نورمفیدی برخی از انتقادات کشاورزان نسبت به وضع کشاورزی را غیرواقعی دانست و خاطرنشان کرد: شما که این همه نسبت به وضع کشاورزی انتقاد دارید چرا به این چیزها توجه نمی‌کنید؟ چرا ریشه برخی از مشکلات را در خودتان جستجو نمی‌کنید؟

   
   
   
  تابناک

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار