In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۳ | کد خبر : 44514
 • Print Friendly

  در جلسه شورای بانکها و اشتغال مطرح شد؛

  انتقاد فرماندار نکا از عملکرد ضعیف برخی بانکها

  احمدی, فرماندار نکا با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی از بانکها خواستار نقش فعال تر بانکها برای کاهش بیکاری در شهرستان شد.

  bank-enteghad

   

   

   

  به گزارش شرق پرس جعفراحمدی دوشنبه شب در جلسه شورای بانکها با موضوع اشتغال در فرمانداری نکا افزود: در پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی با توجه به جلسه برگزار شده با حضور استاندار، بانکها متعهد شدند که تسهیلات و سرمایه در گردش را ارائه کنند که امیدواریم با فوریت انجام شود.

   

  وی اظهار داشت: بانکها باید کمک کار کمیته امداد و بهزیستی برای اعطای تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی باشند تا با ایجاد مشاغل خرد در جامعه، در کاهش بیکاری نقش مهمی ایفا کنیم.

   

  فرماندار نکا بر ضرورت همکاری بانک ها با متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال خانگی و خوداشتغالی تاکید کرد و گفت: اعتبارات اختصاص یافته برای ایجاد مشاغل خرد در نکا باید با برنامه ریزی مناسب در زمان باقیمانده تا پایان سال جذب شود.

   

  احمدی ادامه داد: اعتبار تسهیلاتی که برای ایجاد مشاغل خرد ( مشاغل خانگی و خوداشتغالی) تخصیص و وارد می شود باید نحو حسن جذب شود و هیچگونه کوتاهی در این زمینه قابل قبول نیست.

   

  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نکا نیز با اشاره به اینکه وضعیت مناسبی در اشتغال شهرستان نکا حاکم نیست و این شهرستان از بیکاری اقشار مختلف جوانان رنج می برد، افزود: همه ما باید برای اشتغال زایی جوانان بیش از پیش تلاش کنیم.

   

  ابوالقاسم سلیمانی افزود: حفظ اشتغال موجود در شهرستان از موضوعات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد تا با حفظ شرایط فعلی از افزایش بیکاری جلوگیری شود.

   

  وی گفت: توجه به ایجاد اشتغال خرد در راس برنامه های ما در سال جاری بوده است و در کنار آن توجه به طرح های صنعتی و ارائه تسهیلات به بخش صنعت نیز مورد توجه بوده است که امیدواریم با ارائه وام، تسهیلات و سرمایه در گردش بانکها، در این امور تسهیل و شاهد اشتغال زایی مناسب در شهرستان باشیم./ایرنا

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار