In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۹ | کد خبر : 37690
 • Print Friendly

  انتقاد مهرداد میناوند از بخش خبری بیست و سی

  مهرداد میناوند با انتقاد از بخش خبری 20:30 نوشت: صحنه ای بود که من نوع حرف زدن علی پروین را تقلید می کردم، خیلی ناراحت شدم دیدم توی رسانه ملی انقدر خلاقیت و سوژه کمه که دوستان واسه پر کردن وقت مردم به این سوژه هایی که کاملا شخصی هستند و هیچ ربطی به بقیه ندارن متوسل میشن

  انتقاد مهرداد میناوند از بخش خبری بیست و سی

   

   

  شرق پرس:  در آیتم خارج از گود بخش خبری ۲۰:۳۰ فیلمی از مهرداد میناوند پخش شد که صدای علی پروین را تقلید می کرد.
   
   
   
  میناوند که به شیطنت و شوخ طبعی در میان دوستانش شهره است و حتی می گویند تنها کسی است که می تواند با علی دایی شوخی کند، در این ویدیو با لحن علی پروین به سوالات خبرنگار درباره جشن تولدش و البته نظر پروین درباره خودش پاسخ داد. ساعتی بعد از پایان این بخش خبری، میناوند با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام با بیان این که از این کار خیلی ناراحت شده است، انتشار این تصویر را شیطنت رسانه ای و تلاش برای به هم زدن میانه او و علی پروین خواند و اینطور نوشت:
   
   
   
  «علی پروین، تا عمر دارم شاگرد مرام تو هستم . امشب دیدم توی بخش خبری ۲۰:۳۰ یه چیزی پخش شد که دلم گرفت و متاسف شدم واسه اونایی که شیطنت کردن را با تمام وجود دوست دارن!
   
   
   
  صحنه ای بود که من نوع حرف زدن علی پروین را تقلید می کردم، خیلی ناراحت شدم دیدم توی رسانه ملی انقدر خلاقیت و سوژه کمه که دوستان واسه پر کردن وقت مردم به این سوژه هایی که کاملا شخصی هستند و هیچ ربطی به بقیه ندارن متوسل میشن. بعد از پخش فورا با آقای پروین تماس گرفتم و ایشون وقتی با خنده به من گفت خوشحال هم شدم،انگار همه دنیا رو به من دادن و خوشحالم از این که با بزرگواری و معرفت یه اسطوره ای مثل علی پروین تیر آقایونی که همیشه با شیطنت و موش دووندن میخوان بین ماها رو شکراب کنن به سنگ خورد.
   
   
   
  از همینجا محکم میگم: علی پروین، تا زمانی که زنده ام شاگرد مرام و معرفت و مردونگی شما هستم.»/خبرآنلاین
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار