In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۸:۳۱ | کد خبر : 67743
 • Print Friendly

  به دلیل آبگیری سد گلورد؛

  انتقال پیکر شهید بهشهری به مکان جدید

  ابراهیم یخکشی با اعلام اینکه آبگیری سد گلورد در آینده ای نزدیک انجام می شود و به همین دلیل روستای رودبار قدیم به زیرآب خواهد رفت که انتقال قبر این شهید بزرگوار از خواسته های مردم این روستا بود که انجام شد....

  پیکر شهید بهشهری دوباره تشییع و به مکان جدید منتقل شد

   

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) پیکر شهید عبدالله قربانی از روستای رودبار در بخش مرکزی بهشهر به دلیل ابگیری سد گلورد تشییع و به مکان جدید در رودبار جدید منتقل شد.

  شامگاه چهارشنبه مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهشهر و شرق مازندران، در بین آه و ناله و اشک با پیکر شهید عبدالله قربانی برای دومین بار بعد از ۳۰ سال وداع کرده و پیکر این شهید را خاکسپاری کردند.

  این مراسم معنوی در روستای رودبار با حضور جمع کثیری از مردم، امام جمعه بهشهر، فرماندار بهشهر، نماینده مردم شرق مازندران در مجلس، مدیر کل آب منطقه ای مازندران ، خانواده شهدا و جانبازان، روحانیان و مدیران و فرماندهان به صورت باشکوهی تشییع شد.

  مدیر کل آب منطقه ای مازندران در این مراسم با بزرگداشت نام و یاد همه شهدا گفت: شهدا حق بزرگی بر ما دارند و همه ما باید در ادامه راه این عزیزان، ثابت قدم باشیم.

  ابراهیم یخکشی با اعلام اینکه آبگیری سد گلورد در آینده ای نزدیک انجام می شود و به همین دلیل روستای رودبار قدیم به زیرآب خواهد رفت که انتقال قبر این شهید بزرگوار از خواسته های مردم این روستا بود که انجام شد.

  نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به خدمات مختلف ارائه شده در بعد از انقلاب گفت: علی رغم همه خدمات همچنان محرومیت وجود دارد.

  علی محمد شاعری گفت: سد گلورد یکی از بزرگترین پروژه ها و منشاء توسعه در شرق مازندران است که به برکت شهید قربانی ها و تحمل مردم است که امیدواریم شیرینی آبگیری این سد به زودی برای همه گوارا باشد.

  وی افزود: در یکسال گذشته ۸۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شد تا این پروژه آماده ابگیری شد که امیدواریم با تلاش همه جانبه، شاهد رونق بیش از پیش در روستاها باشیم.

  به گزارش ایرنا، شهید عبدالله قربانی، اول اسفندماه ۱۳۴۶ در بهشهر دیده به جهان گشود و در تاریخ ۱۶ آذرماه ۱۳۶۶ در فاو به درجه رفیع شهادت نائل شد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار