In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۵ | کد خبر : 52248
 • Print Friendly

  انتقام, انگیزه مرد متاهل برای آزار و اذیت ۶ دختر !

  مردی که 6 دختر را در حاشیه شهر کاشمر مورد آزار و اذیت قرار داده بود انگیزه اش را انتقام عنوان کرد و گفت: دختران جوانی که با خانواده‌های خود مشکل داشتند را شناسایی کرده و به بهانه ازدواج فریب می‌دادم.

  انتقام از همسر با آزار و اذیت 6 دختر !

  آرشیو

   

   

  شرق پرس: مرد شیطان صفت که دراقدامی انتقامجویانه به بهانه ازدواج، دختران جوان را به دام انداخته و طعمه‌هایش رامورد آزار و اذیت قــرار می داد با ردیابی‌های پلیسی دستگیر شد.

   

  پرونده این ماجرا به دنبال شکایت یکی از دختران در اختیار مأموران تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان شهرستان کاشمر قرار گرفت و متهم با ردیابی‌های پلیسی دستگیر شد.

   

  وی درنــــخستین بازجویی‌ها منکر جرایم خود شد اما سرانجام وقتی با مدارک و مستندات پلیسی روبه‌رو شد چاره‌ای جز اعتراف ندید و گفت: شغلم آزاد است. از مدتی قبل با همسرم دچار مشکلات خانوادگی شدم و تا پای طلاق هم رفتیم. اما بالاخره با وساطت اطرافیان آشتی کردیم ولی از آن به بعد تصمیم گرفتم از دختران انتقام بگیرم.

   

  بنابراین دختران جوانی که با خانواده‌های خود مشکل داشتند یا در انتظار شوهر بودند را شناسایی کرده و به بهانه ازدواج فریب می‌دادم.

   

  وی در ادامه گفت: برای شناسایی طعمه‌ها به سبزوار می‌رفتم و آنها را به کاشمر می‌آوردم. پس از آزار و اذیت دختران نیز در اطراف شهر رهایشان می‌کردم.

   

  به گزارش رکنا, سرهنگ ابوالقاسم باقری -رئیس پلیس شهرستان کاشمر- در این باره گفت: تاکنون شش دختر از متهم شکایت کرده‌اند اما از آنجا که احتمال می‌رود او دختران زیادی را با این ترفند فریب داده باشد تحقیقات ویژه دراین باره ادامه دارد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار