In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۰ | کد خبر : 59020
 • Print Friendly, PDF & Email

  انهدام باند خرید و فروش نوزاد در مازندران/ دستگیری یک مدیر دولتی !

  دادستان آمل درباره باند فروش نوزاد از همکاری بعضی از ادارات دولتی در این پرونده خبر داد و گفت: در این راستا یکی از مدیران دولتی بازداشت و عزل شده است.

  انهدام باند خرید و فروش نوزاد در مازندران/ دستگیری یک مدیر دولتی !

  آرشیو

   

  شرق پرس( شرق مازندران) : علی طالبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: بر اساس تحقیقات اولیه مشخص شد ۲ کارشناس مامایی در محلی غیرقانونی به سقط جنین ، زایمان‌های غیرقانونی و غیربهداشتی اقدام کرده و با شناسایی خانواده‌های بی بضاعت و پرداخت وجوه به آنان برای اجاره رحم ،فعالیت‌هایی در زمینه خرید و فروش نوزادان انجام می‌دادند.

   

  وی با بیان اینکه اعضای این باند نوزادان را در شهرهای دیگر کشور از ۱۵ تا ۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رساندند، افزود:این افراد در بازجویی‌ به  بزه انتسابی و خرید و فروش نوزادان اعتراف کردند.

   

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل از همکاری و همراهی بعضی از ادارات دولتی در این پرونده خبر داد و گفت: در این راستا یکی از مدیران دولتی بازداشت و عزل شده است.

   

  طالبی با بیان اینکه احتمال دارد تعداد اشخاص حقوقی که اعضای باند را در این جرم همراهی می کردند بیشتر باشد افزود: تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار