In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۹:۵۳ | کد خبر : 58067
 • Print Friendly

  در اعتراض به ناامن بودن و تکرار حوادث مرگبار؛

  اهالی منطقه ۲۲ بهمن ساری کمربندی شمالی را مسدود کردند + تصاویر

  در پی تکرار حوادث در کمربندی شمالی ساری و تصادف کامیون با زن 40 ساله که منجر به مرگ وی شد, اهالی 22 بهمن مرکز استان با روشن کردن آتش, این جاده را بستند.

   

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) اهالی منطقه ۲۲ بهمن ساری دیشب در اعتراض به ناامن بودن کمربندی شمالی ، این جاده را بستند.
   

  تصادف یک دستگاه کامیون در منطقه ۲۲ بهمن ساری با یک خانم ۴۰ ساله ، سبب مرگ وی شد و در پی این حادثه تلخ ، تعدادی از ساکنان منطقه برای رساندن صدای اعتراض خود به مسئولان اقدام به آتش زدن اشیای مختلف و بستن مقطعی این جاده ارتباطی کردند.

   

  اهالی منطقه 22 بهمن ساری کمربندی شمالی را مسدود کردند+ تصاویر

   

   

  تجمع کنندگان، ایمن نبودن تقاطع مذکور و فقدان روشنایی را از جمله مشکلات کمربندی شمالی ساری اعلام و نسبت به بهسازی نامناسب این مسیر گلایه داشتند.

   

  این تجمع دیشب پس از مدتی پایان یافت اسماعیل حسن‌زاده معاون سیاسی فرماندار ساری با بیان اینکه مردم خواستار بهسازی مناسب این مسیر برای جلوگیری از تصادف‌های بعدی هستند و نظرات مردم را دریافت کردیم، افزود:مقرر شد که برای بررسی بیشتر این مشکل و کاهش دغدغه مردم جلسه بررسی مشکل منطقه امروز در فرمانداری ساری تشکیل شود.

   

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران جوان

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار