In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۸:۴۲ | کد خبر : 51874
 • Print Friendly

  افشاگری رئیس حج و زیارت درباره خواسته های عربستان؛

  اوحدی: تفاهمنامه عربستان یک طرفه، ابلاغی و تحکم آمیز بود

  اوحدی در افشاگری درباره خواسته های تحکم آمیز عربستان نسبت به اعزام زائران ایرانی به مناسک حج امسال گفت: تفاهم نامه عربستان یک طرفه ابلاغی بود.

  اوحدی حج و زیارت: تفاهمنامه عربستان یک طرفه، ابلاغی و تحکم آمیز بود

   

   

  به گزارش شرق پرس, پس از اعلام منتفی شدن حج امسال برای زائران ایران و کارشکنی های آل سعود, سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت درباره تفاهمنامه ای که طرف عربستانی مد نظر داشت نکاتی را مطرح و تاکید کرد عربستان برای نپذیرفتن زائران ایرانی اراده جدی دار.

   

   

  خلاصه ای از خواسته ها و شرایط عربستانی ها برای حضور ایرانیان در حج امسال:

   

  – هر گونه نصب پرچم در ساختمان های ایران در زمان اقامت و در مسیرهای حرکت زائران ایرانی ممنوع است.

   

  – آن ها تعداد درمانگاه های ایران را به ۳ درمانگاه در مدینه و ۴ درمانگاه در مکه محدود کردند در حالی که قبلا ۱۲ درمانگاه شبانه روزی داشتیم و داروهای زائران را از ایران منتقل می کردیم.

   

  –  ۱۰مورد محدودیت امکان بردن دارو از ایران را در این تفاهم نامه به صورت تحکمی و دستوری قید کرده بودند و حتی جزئیات اسامی پزشکان ما از جمله اینکه چه تعداد پزشک عمومی و متخصص باشند در این تفاهم نامه گنجاندند که در سال های قبل این محدودیت ها را نداشتیم .

   

  – یکی دیگر از محدودیت هایی را که اعمال کرده بودند این بود که اسامی کارکنان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت را به همراه سمت و سوابق آن ها می خواستند.

   

  – یکی از محدودیت ها این بود که زائران ایرانی حق برگزاری هیچ گونه مراسمی را در محل های اقامت ندارند.

   

  – به آن ها اعلام کردیم که در مسیرهای پرتردد از جمله در رمی جمرات باید چادرهای امداد و مراکز پزشکی ما مستقر شوند اما آن ها موافقت نکردند و آن را ممنوع و صراحتا اعلام کردند هرگونه استقرار درمانگاه های پزشکی در منا و عرفات ممنوع است.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار