In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۹:۰۰ | کد خبر : 52740
 • Print Friendly

  اولین زایمان در آب مازندران انجام شد

  آقاجانی در حاشیه اعلام خبر اولین زایمان در آب مازندران گفت : زایمان با درد کمتر ، کاهش استرس ، افزایش اعتماد به نفس در مادر ، کاهش صدمات زایمانی و همچنین کاهش خونریزی و بهبودی زودتر مادر از دیگر مزیت های زایمان در آب است .

   

   

  به گزارش شرق پرس رئیس بیمارستان ۱۷ شهریور مرزیکلای بابل درباره اولین زایمان در آب مازندران به ایرنا گفت : خانم ۲۵ ساله ای جهت زایمان به بیمارستان مراجعه کرد که پس از ویزیت متخصص زنان و زایمان با تلاش همکاران آن مرکز توانست با رضایت خانواده اش زایمان را با موفقیت به سرانجام برساند.

   

  رمضان آقاجانی افزود : زایمان در آب از روش های زایمان طبیعی است که پس از تائید پزشک متخصص با همکاری تیم مجرب ، خانم باردار وضع حملش را در آب انجام می دهد.

   

  اولین زایمان در آب مازندران انجام شد

  وی اظهار داشت : بر اساس مطالعات انجام شده ، در این روش نه تنها هیچگونه تهدیدی برای مادر و نوزاد وجود ندارد ، بلکه از داروهای مسکن کمتری برای کاهش درد زایمان استفاده می شود .

   

  آقاجانی گفت : زایمان با درد کمتر ، کاهش استرس ، افزایش اعتماد به نفس در مادر ، کاهش صدمات زایمانی و همچنین کاهش خونریزی و بهبودی زودتر مادر از دیگر مزیت های زایمان در آب است .

   

  بیمارستان ۱۷ شهریور بابل که در مرزیکلا از توابع بخش بابلکنار واقع است دارای بخش ها مختلف زنان و زایمان ، اعصاب ، جراحی ، ارتوپد ، دندانپزشکی است .

   

  دانشگاه علوم پزشکی بابل که در کنار دانشگاه علوم پزشکی مازندران خدمات درمانی مورد نیاز را به بخشی از مردم مازندران ارائه می دهد هم اکنون بیمارستان های آیت الله روحانی ، شهید یحیی نژاد ، شهید بهشتی ، بیمارستان ۱۷ شهریور بابلکنار و بیمارستان کودکان امیرکلا را زیر پوشش دارد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار