In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۶ | کد خبر : 40434
 • Print Friendly

  اینترنت رایگان و توزیع ۳ میلیون پرس غذا برای زائران اربعین

  معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به راه اندازی اینترنت رایگان افزود به منظور رفاه حال هرچه بیشتر زائران، حدود سه میلیون پرس غذا در ایام چند روزه برگزاری مراسم اربعین به صورت رایگان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

  اینترنت رایگان و توزیع 3 میلیون پر غذا برای زائران اربعین

   

   

   

  به گزارش شرق پرس علی اکبر کاظمی، روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تمام زائران اربعین حسینی می توانند برای اطلاع رسانی از وضعیت خود و خانواده های خویش از ۶ ایستگاه اینترنت رایگان ایجاد شده در مسیر نجف تا کربلا استفاده کنند.

   

   

  معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات افزود: همچنین به منظور رفاه حال هرچه بیشتر زائران، حدود سه میلیون پرس غذا در ایام چند روزه برگزاری مراسم اربعین به صورت رایگان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

   

  وی، گفت: هر چند مردم عراق، میزبان اصلی زائران اربعین هستند ؛ در عین حال حدود چهار هزار نیروی اجرایی با هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات نیز به زائران، خدمات رسانی می کنند.

   

  معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات، خاطر نشان کرد: ۴۷ نقطه از مسیر نجف تا کربلا نیز برای موکب ها ( کسانی که از زائران پذیرایی می کنند) در نظر گرفته شده است.

   

  کاظمی، اظهار کرد: در صحن حضرت زهرا (س) در نجف نیز پیش بینی اسکان موقت روزانه ۴۰ هزار تن در نظر گرفته شده است.

   

  سال گذشته، حدود یک و نیم میلیون تن از هموطنان در مراسم اربعین حسینی شرکت کردند که پیش بینی می شود ، این رقم برای امسال به حدود ۵ / ۲ میلیون تن برسد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار