In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵ | کد خبر : 32005
 • Print Friendly

  بازتاب جدال لفظی هاموند و نتانیاهو

  یک روز پس از مطرح شدن این سخنان، هاموند با نتانیاهو دیدار کرده بود تا شاید بتواند نگرانی های وی را در خصوص امضای موافقتنامه هسته ای با ایران از بین ببرد. اما آن ها به مدت 20 دقیقه رویاروی یکدیگر قرار گرفتند.

   

   

  شرق پرس: جدال لفظی نخست وزیر رژیم اسرائیل و وزیر خارجه انگلیس درباره توافق هسته ای ایران، از جمله موضوعاتی است که از روز گذشته تاکنون بازتاب گسترده ای در عرصه بین المللی داشته است.

   

   

  netanyahoo-hamond

   

   

  خبرگزاری «رویترز» در این زمینه می نویسد رویارویی عصبی و حاکی از ناآرامی فیلیپ هاموند، وزیر امور خارجه انگلیس و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل مقابل دوربین ها که روز پنجشنبه رخ داد، حاکی از وجود تنش میان طرفین درباره موافقتنامه هسته ای ایران و گروه ۱+۵ بود.

   

   

  نتانیاهو اخیراً در سخنان خود خطاب به پارلمان انگلیس اعلام کرد اسرائیل از هیچ گونه توافقی با ایران خرسند نخواهد بود.

   

   

  یک روز پس از مطرح شدن این سخنان، هاموند با نتانیاهو دیدار کرده بود تا شاید بتواند نگرانی های وی را در خصوص امضای موافقتنامه هسته ای با ایران از بین ببرد. اما آن ها اظهار نظرهای دیپلماتیک خود را به صورت مختصر بیان کردند و سپس به مدت ۲۰ دقیقه رویاروی یکدیگر قرار گرفتند./تابناک

   

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار