In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۷ | کد خبر : 43757
 • Print Friendly

  بازتاب دستور موشکی رئیس جمهور در رسانه های جهان

  سخنان رییس‌جمهور هم‌چنین در خبرگزاری رویترز نیز بازتاب داشت. این خبرگزاری برای بازتاب سخنان روحانی از تیتر "با وجود احتمال تحریم‌های جدید آمریکا، روحانی بر توسعه توان موشکی ایران تاکید کرد"، استفاده کرد.

   

   

   

  شرق پرس: پس از اعلام آمریکا برای اعمال تحریم‌های موشکی جدید علیه ایران، دستور رییس‌جمهور برای تسریع توسعه توانایی‌های موشکی کشورمان در رسانه‌های مطرح خارجی بازتاب گسترده‌ای داشته است.

   

   روزنامه واشنگتن پست در این باره نوشت: اختلاف پیش آمده در اعمال تحریم‌های جدید درست در زمانی رخ داده است که واشنگتن آماده می‌شود تا تحریم‌های پیشین مربوط به برنامه هسته‌ای ایران را بردارد.

   

  هم‌چنین تهران اخیرا حدود ۱۲ تن از مواد مربوط به اورانیوم غنی شده را به روسیه ارسال کرده است و اخیرا نیز این موضوع که ایران به درستی در حال اجرای کامل تعهدات خود در توافق هسته‌ای برجام است به تایید وزارتخانه‌های خارجه آمریکا و روسیه نیز رسیده است.

   

  اگرچه مشخص نیست که تنش‌های اخیر به وجود آمده میان ایران و آمریکا می‌تواند در روند اجرای برجام تداخل ایجاد کند اما این اختلاف‌ها نشان‌دهنده آن است که چند دهه بی‌اعتمادی میان دو طرف به‌زودی از بین نخواهد رفت.

   

  سخنان رییس‌جمهور هم‌چنین در خبرگزاری رویترز نیز بازتاب داشت. این خبرگزاری برای بازتاب سخنان روحانی از تیتر “با وجود احتمال تحریم‌های جدید آمریکا، روحانی بر توسعه توان موشکی ایران تاکید کرد”، استفاده کرد.

   

  هم‌چنین روزنامه نیویورک تایمز درباره سخنان روحانی نوشت: سخنان اخیر روحانی در واکنش به افزایش تنش‌ها میان دو طرف بیان شده است. این اختلافات به نظر می‌رسد امیدها را برای از میان برداشتن اختلافات در آینده نزدیک که نیازمند همکاری نزدیک دیپلمات‌های دو کشور است حتی با وجود توافق جامع هسته‌ای که تابستان میان ایران و کشورهای ۱+۵ به دست آمد را از بین برده است.

   

  به گزارش ایسنا، رییس جمهور در نامه‌ای به وزیر دفاع با اشاره به تداوم سیاست‌های خصمانه و دخالت نامشروع آمریکا در زمینه حق تقویت قدرت دفاعی ایران، دستور داد که در چارچوب سیاست‌های دفاعی مصوب، برنامه تولید انواع موشک‌های مورد نیاز نیروهای مسلح با سرعت و جدیت بیش‌تری ادامه یابد./ایسنا

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار