In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰ | کد خبر : 61722
 • Print Friendly, PDF & Email

  بازجویی پلیس از همسر نتانیاهو

  عنوان اتهام بنیامین نتانیاهو و همسر وی "دریافت غیرقانونی هدیه از سرمایه‌داران" می باشد و نخست وزیر اسرائیل برای پاسخگویی به این اتهام چندین بار از سوی پلیس احضار و مورد سؤال و جواب قرار گرفته بود.

  بازجویی پلیس از همسر نتانیاهو

   

  سارا نتانیاهو به اتهام دریافت هدایا از ثروتمندان، از سوی پلیس اسرائیل مورد بازجویی قرار گرفت.

  عصرایران به نقل از سایت شبکه اسکای نیوز عربی نوشت: سارا نتانیاهو، همسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در پی ایراد اتهام دریافت هدایا از افراد ثروتمند توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفت.

  همسر نتانیاهو متهم است که از افراد ثروتمند بر خلاف قانون اسرائیل هدایایی دریافت کرده است.

  عنوان اتهام بنیامین نتانیاهو و همسر وی “دریافت غیرقانونی هدیه از سرمایه‌داران” می باشد و نخست وزیر اسرائیل برای پاسخگویی به این اتهام چندین بار از سوی پلیس احضار و مورد سؤال و جواب قرار گرفته بود.

  پلیس اسرائیل درباره احضار نتانیاهو بیانیه‌ای صادر و اعلام کرده بود که وی تا کنون ۲ بار مورد بازجویی قرار گرفته است که بار نخست حدود سه ساعت طول کشید و بازجویی اخیر از وی که در مقر رسمی اقامتش در قدس انجام شده است حدود پنج ساعت ادامه داشت.

  در این بیانیه همچنین آمده بود که این تحقیقات درخصوص اتهامات نتانیاهو مبنی بر دریافت هدایا و منافع از سرمایه‌داران بود.

  بر اساس این بیانیه پلیس اسرائیل علاوه بر نتانیاهو فرد دیگری را مورد بازجویی قرار داده که هویت او تا کنون افشا نشده است.

  نخست وزیر اسرائیل بارها اتهامات مطرح شده در این خصوص را رد کرده و خطاب به رقبای سیاسی خود گفته است: نباید به این زودی‌ها منتظر سقوط من باشید.

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار