In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۹ | کد خبر : 34360
 • Print Friendly

  بازداشت تعدادی از تجمع کنندگان در مقابل سفارت انگلیس

  حامد اسماعیلی، مهدی روح‌اللهی، علیرضا دهقانی و میلاد چاردولی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هستند که در تجمع امروز مقابل سفارت انگلیس بازداشت شدند.

  sefarat-englis4

   

   

   

  شرق پرس: جمعی از مردم و دانشجویان عصر امروز در اعتراض به بازگشایی سفارت انگلیس در مقابل این سفارتخانه تجمع کردند و نیروی انتظامی تعدادی از آنان را بازداشت کرد.

   

   

   در پی بازگشایی سفارت انگلیس در ایران تعداد زیادی از مردم و دانشجویان، عصر امروز با تجمع در مقابل سفارت انگلیس اعتراض خود را نسبت به بازگشایی این سفارت اعلام کردند.

   

  معترضان که از روزهای قبل اعلام کرده بودند در صورت بازگشایی سفارت انگلیس آن‌هم بدون معذرت‌خواهی مسئولان این کشور از ملت ایران و عدم شفاف‌سازی دولت نسبت به بازگشایی مجدد این سفارتخانه، تجمع خواهند کرد؛ عصر امروز در حالی که تدابیر شدید امنیتی در مقابل سفارت انگلیس برقرار بود تجمع خود را آغاز کردند و نیروی انتظامی تعدادی از مردم و دانشجویان معترض و تعدادی از عکاسان و خبرنگاران از جمله عکاس و خبرنگار فارس که برای پوشش این تجمع حاضر بودند را بازداشت کرد.

   

  «مرگ بر انگلیس»،«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر سازشکار» و «خمینی شاهد باش ما اعتراض کردیم» از جمله شعارهایی بود که در مقابل سفارتخانه‌ سر داده شد.

   

  حامد اسماعیلی، مهدی روح‌اللهی، علیرضا دهقانی و میلاد چاردولی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هستند که در تجمع امروز بازداشت شدند.

   

  به گزارش فارس, نیروی انتظامی و مأموران امنیتی از صبح امروز در مقابل سفارت انگلیس حاضر شده و هم اکنون نیز با حضور پر تعداد خود اجازه ورود هیچ فردی را به خیابان فردوسی و محدوده سفارت انگلیس نمی‌دهند و با معترضان برخورد می‌کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار