In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۲ | کد خبر : 65518
 • Print Friendly

  با همراهی مسئولان استانی و منطقه ای؛

  بازدید معاون وزیر بهداشت از پروژه های درمانی شرق مازندران

  دکتر ایازی معاون اجتماعی وزیر بهداشت با همراهی نماینده شهرستانهای شرقی مازندران از پروژه های بخش درمان و توانمندی های شرق مازندران بازدید کرد.

  بازدید معاون وزیر بهداشت از پروژه های درمانی شرق مازندران

   

  به گزارش شرق پرس(شرق مازندران)، سید محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزیر بهداشت برای بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شرق مازندران به این استان سفر کرد.

   

  در این بازدید که دکتر قاسم جان بابایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دکتر علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و دکتر بابا محمودی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران همراهی کردند.

   

  بر این اساس، معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت در ابتدای سفر خود از بندر امیر آباد نکا بازدید کرد، همچنین در ادامه سفر خود از مراکز درمانی زاغمرز و خلیل شهر بازدید کردند.

   

  مرکز درمانی زاغمرز در مساحت دو هزار و ۷۰۰ متر مربع در سه طبقه در حال ساخت است که تاکنون دو میلیارد تومان هزینه دربرداشت.

   

  به گزارش ایسنا, خیران تعهد کردند که این بیمارستان را احداث کنند و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل دهند و دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز تجهیزات ان را خریداری و آن را مجهز کند.

   

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار