In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۵ | کد خبر : 66186
 • Print Friendly, PDF & Email

  فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد؛

  باند توزیع مخدر ” شیشه ” در میاندورود متلاشی شد

  سرهنگ رضوانی فرمانده انتظامی میاندورود از شناسایی و دستگیری 3 متهم به توزیع مخدر شیشه خبر داد...

  باند توزیع مخدر " شیشه " در میاندورود متلاشی شد

  آرشیو

   

  به گزارش شرق پرس سرهنگ ذات الله رضوانی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه وتوزیع مواد مخدر و ورود مواد مخدر صنعتی از استان‌های هم‌جوار با یک دستگاه خودرو، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

   

   

  وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهمان به تهیه وتوزیع مواد مخدر صنعتی به نام‌های ” ب- ح”و زنی به نام”ر- الف” دریافتند، این افراد با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید اقدام به ورود مواد مخدر صنعتی از استان‌های هم‌جوار به داخل استان می‌کنند. 

   

  فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، اظهار داشت: ماموران با دریافت این اطلاعات و هماهنگی قضائی در عملیاتی پلیسی با ایجاد ایست و بازرسی، خودروی متهمان را حین تردد دریکی از معابر اصلی شهری متوقف کردند.

   

  سرهنگ رضوانی، افزود: ماموران در ادامه با بازرسی از خودروی متهمان بیش از ۲۰۰ گرم شیشه را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی‌شده بود، کشف کردند.

   

  فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، افزود: در این خصوص متهمان دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار