In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۲ | کد خبر : 39882
 • Print Friendly

  فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد؛

  باند مخوف آدم ربایی و زورگیری در شهرستان نکا متلاشی شد

  سردار جعفری نسب از دستگیری اعضای باند مخوف آدم ربایی و زورگیری در شرق مازندران خبر داد و افزود اعضای این باند با تهدید به قتل و زورگیری از طعمه هایشان اخاذی می‌ کردند.

  باند مخوف آدم ربایی در شهرستان نکا متلاشی شد

   

   

  به گزارش شرق پرس، مسعود جعفری‌نسب اظهار کرد: در پی مراجعه فردی به ماموران پلیس آگاهی شهرستان نکا، مبنی بر اخاذی ۵۰میلیون ریالی و زورگیری از وی از سوی افرادی ناشناس، موضوع در دستور کار ماموران آگاهی استان و شهرستان نکا قرار گرفت.

   

   

   

  وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات از مال‌باخته دریافتند، چند نفر مرد با همکاری یک زن و تشکیل باندی مخوف پس از کشاندن طعمه‌های خود به یک منزل به بهانه تعمیر وسایل الکتریکی منزل و یا کمک به افراد نیازمند، آنان را مورد ضرب و جرح قرار داده و با تهدید به قتل و زورگیری از آنان بیش از ۱۰۰میلیون ریال اخاذی می‌کنند.

   

   

  فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و فنی کارشناسان پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند، از شناسایی یکی از متهمان به اخاذی و زورگیری خبر داد و افزود: ماموران یکی از اعضای این باند به نام” و – خ ” ۳۱ ساله ساکن نکا را در عملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیر کردند.

   

   

  جعفری‌نسب همچنین از شناسایی عضو دیگر این باند که یک زن ۲۶ ساله به نام” ف- خ” بوده، خبر داد و افزود:این زن به همراه فردی دیگر که در منزل یکی از دوستانش مخفی شده بود، در عملیاتی پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

   

   

  فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به یکی از اقدامات تبهکارانه این باند، افزود: اعضای این باند مخوف با کشاندن مردی۵۱ ساله برای کمک مالی به یک منزل با تهدید به قتل از وی ۷۰۰ میلیون ریال اخاذی کردند.

   

   

  جعفری نسب در ادامه از اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی برای شناسایی دیگر متهمان این پرونده خبر داد و افزود: متهمان دستگیر شده در ابتداء منکر هرگونه ارتکاب بزه شدند، اما با ارائه شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشوده و به دو فقره آدم ربایی و اخاذی اقرار کردند.

   

   

  فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به متواری شدن دو متهم دیگر از اعضای این باند به یکی از استان های همجوار، عنوان کرد:با هماهنگی قضایی دو متهم دیگر به نام‌های”ف- ب”۲۷ ساله و” ع- خ”۲۹ ساله از اعضای این باند در عملیاتی هماهنگ و ضربتی دستگیر شدند.

   

   

  به گزارش ایسنا متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

   

   

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار