In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۶ | کد خبر : 61178
 • Print Friendly

  باند مخوف ” قورباغه مکران” چگونه متلاشی شد؟

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به دستگیری رئیس باند " قورباغه مکران" گفت : وی بیش از ۱۵ سال در قاچاق مواد مخدر فعالیت داشته، ولی در ۵ سال اخیر فعالیت‌های خود را گسترش داده است

  شرق پرس: سردار مسعود زاهدیان؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا امروز در نشستی خبری گفت: مواد مخدر یکی از پنج تهدید جامعه جهانی محسوب می‌شود و تمامی دنیا با این معضل درگیری دارند. با توجه به همسایگی با کشورهای تولیدکننده مواد مخدر خطر ورود این مواد به کشور بیشتر است. تکلیف ما به عنوان پلیس مواد مخدر اهمیت بسیاری دارد. در این راه به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کردیم که سایر کشور‌ها از ما الگوبرداری می‌کنند.

  وی با اشاره به اینکه ۱۸۲۵ باند فعال قاچاق مواد مخدر در کشور متلاشی شده‌اند، افزود: ۱۰۸ معتاد خطرناک را به مراکز درمانی و همچنین مراکز قضایی معرفی کرده‌ایم که این آمار در سال جاری ۲۵ درصد افزایش داشته است. اگر ظرفیت‌سازی در این خصوص افزایش یابد ما می‌توانیم این آمار را بیشتر افزایش دهیم و این افراد را ساماندهی کنیم.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به دستگیری یکی از خطرناک‌ترین افراد در حوزه قاچاق مواد مخدر در کشور گفت: یکی از افراد خطرناکی که ۱۱ شبکه بین‌المللی را اداره می‌کرد در داخل کشور توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شد و بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان از اموال او توقیف شد.

  به گزارش ایلنا, وی ادامه داد:‌ این قاچاقچی در خردادماه سال جاری در سیستان و بلوچستان دستگیر شد و ۱۵ نفر از زیرشاخه‌های اصلی این فرد و همچنین ۲۰۰ نفر از پخش‌کنندگان مواد مخدر که به باندهای این فرد متصل بودند در نقاط مختلف کشور دستگیر شدند. او فرد ۵۰ ساله‌ای است که بیش از ۱۵ سال در قاچاق مواد مخدر فعالیت داشته، ولی در ۵ سال اخیر فعالیت‌های خود را گسترش داده است. باند تمساح خلیج یکی از باندهای مرتبط با این فرد بود.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار