In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۹ | کد خبر : 71158
 • Print Friendly, PDF & Email

  مسؤول کمیته ورزش‎های هوایی مازندران:

  باید مشکلاتی که موجب تعطیلی سایت پروازی مهدیرجه گلوگاه شد برطرف شود

  عمادی تصریح کرد: باید مشکلات ایجاد شده که منجر به تعطیلی سایت پروازی مهدیرجه شده است برطرف شد تا جایگاه‌های خوبی برای پرواز داشته باشیم...

  سایت پروازی مهدیرجه گلوگاه در کشور نظیر ندارد/مازندران پایلوت پروازی کشور می شود

   

  به گزارش شرق مازندران ( شرق پرس) سید مسعود عمادی در جلسه بررسی مشکلات سایت پروازی مهدیرجه اظهار داشت: استان مازندران تنها استان در کشور است که به دلیل ویژگی جغرافیایی منحصر به فرد دارای هفت سایت پرواز در شهرستان‌های نور، محمودآباد(سرخرود)، جویبار، گلوگاه، کلاردشت، آمل و شهرستان عباس‌آباد است.

   

  وی افزود: مازندران قرار است پایلوت پرواز کشور شود تا همه پروازها، آموزش و صدور گواهینامه‌ها در این استان انجام شود، هدف ما برای آینده ورزش‌های هوایی استان جهانی کردن سایت‌های پرواز است.

   

  مسؤول کمیته ورزش‎های هوایی مازندران گفت: سایت پرواز مهدیرجه که به عنوان یکی از بهترین و زیباترین سایت‌های پروازی مازندران معرفی شده و در کشور نظیر ندارد به طور ناگهانی در عصر باردهی و بهره‌وری تعطیل شده است.

   

  عمادی با بیان اینکه جایگاه‌های پروازی منابع اقتصادی برای مردم منطقه هستند، تصریح کرد: باید مشکلات ایجاد شده که منجر به تعطیلی سایت پروازی مهدیرجه شده است برطرف شد تا جایگاه‌های خوبی برای پرواز داشته باشیم و منابع درآمدی آن برای مردم جذب شود.

   

  این مسؤول با اشاره به ورزش‌های هوایی بیان کرد: اساس و ریشه هوانوردی از سایر رشته‌های ورزشی جدا است و به عنوان باشگاه معرفی نمی‌شود، سایت پروازی مانند پیست موتورسواری و اتومبیلرانی است، کسی که دارای گواهینامه و بیمه نامه است و شرایط پرواز را دارد با مسؤولیت کمیته استان می‌تواند در پیست‌ها مانور دهد.

   

  وی افزود: هر اتفاقی هم که برای پروازکنندگان در خارج از سایت‌های پروازی رخ دهد بر عهده خودشان است، در بیمه نامه‌ها ذکر شده که پرواز پاراگلایدر فقط در محل سایت‌ها زیرپوشش بیمه قرار خواهد گرفت.

   

   

   

   

   

   

  فارس

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار